reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Październikowe mamy 2020

Co ty [emoji33] jejku współczuję [emoji20] ja cały dzień na wysokich obrotach, aż trudno mi wyobrazić sobie Twoje położenie..
Mi też, ja bym już dziś na silce była ale trzeba wrócić do Krakowa i już w trasie jesteśmy
Tak więc popołudnie to mam siedzące na dupie. Jeszcze 2h jazdy zostały
Jutro sobie dam wycisk za to

No i jutro planuje też kupić prezent dla męża i w końcu mu powiedzieć :)
Trzymajcie kciuki
 
reklama
Na kolorowe do szkoły bo mam najbliżej. Stary Ale woda czysta więc najważniejsze. Plus kijki. Bieganie odpada bo widzę,że słabo z trzymaniem moczu w tej ciąży więc sobie daruję.
O chyba wiem to tam moja koleżanka chodzila, z którą mieszkałam kiedyś na dywizjonu 303 właśnie tam było jej najbliżej.
Ja tylko AWF ale to zajęcia z dzieckiem tam mam
Sama raczej unikam kardio, bardziej siłowo wolę ćwiczyć
 
Już mi lepiej zdecydowanie. Zrobiłam inny test i kreska jest więc to tamten był jakiś felerny zdecydowanie. Kawałek plastiku głupiego mnie tak zestresował, że masakra. Przespałam dziś pół dnia i nie czuje się najlepiej. Oby jutro było lepiej [emoji846]
No i super.
Ja wyrzuciłam test który zrobiłam żeby schować [emoji2957][emoji2957][emoji2957]
 
Powiem wam, ze dziś pierwszy raz od 2 tyg nie czułam mega zmeczenia w ciągu dnia, nadal się czuje po zjedzeniu czegokolwiek średnio ale jest duzo lepiej.. mam nadzieje że okres zmeczenia przeszedł bezpowrotnie.. luby pojechał więc zostałam sama chyba dobrze bede miała czas na przemyślenie tego wszystkiego i podjecia jakis decyzji.
 
Powiem wam, ze dziś pierwszy raz od 2 tyg nie czułam mega zmeczenia w ciągu dnia, nadal się czuje po zjedzeniu czegokolwiek średnio ale jest duzo lepiej.. mam nadzieje że okres zmeczenia przeszedł bezpowrotnie.. luby pojechał więc zostałam sama chyba dobrze bede miała czas na przemyślenie tego wszystkiego i podjecia jakis decyzji.
Zazdroszcze...przede mna wszystko :( juz sie tego boje, bo w poprzedniej ciazy mialam takie mdłości i nudności, ze chodzilam zgieta w pół jakies 3 tyg....
 
reklama
Powiem wam, ze dziś pierwszy raz od 2 tyg nie czułam mega zmeczenia w ciągu dnia, nadal się czuje po zjedzeniu czegokolwiek średnio ale jest duzo lepiej.. mam nadzieje że okres zmeczenia przeszedł bezpowrotnie.. luby pojechał więc zostałam sama chyba dobrze bede miała czas na przemyślenie tego wszystkiego i podjecia jakis decyzji.
Ja też już wracam do normalności,że tak powiem.
 
Do góry