reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2020

hej u mnie tez narazie bez objawów. a co ciekawe zanim test wyszedł pozytywny napilam sie coli... tak mi smakowala jak nigdy... a w pierwszej ciąży tylko coca colą moglam ugasic pragnienie.. moze cis w tym jest...
 
reklama
Ja tez nie mam żadnej historii. To moja pierwsza ciąża więc też jestem nastawiona pozytywnie, choć wiadomo podświadomie człowiek ma różne myśli...
Ja też przed wizytą. Nie mam przykrej historii położniczej za sobą więc może stąd moje podejście :) czyli na spokojnie i co ma być to i tak będzie. Ale rozumiem że ktoś po stracie może mieć zupełnie inne podejście bo to zrozumiałe
 
Mi te właśnie colą bardzo smakuje. Wczoraj sama wypiłam chyba z litr [emoji23][emoji23]
hej u mnie tez narazie bez objawów. a co ciekawe zanim test wyszedł pozytywny napilam sie coli... tak mi smakowala jak nigdy... a w pierwszej ciąży tylko coca colą moglam ugasic pragnienie.. moze cis w tym jest...
 
Ja mam teraz wszystko jak w pierwszej prawidłowej ciąży. Także zaczynam być spokojna.[emoji177][emoji177]
A jak 25.02 będzie serduszko to już w ogóle.
Ogólnie ciekawe jaki obraz bobasa jest w 7tc?
Ominęło mi w ciąży z synem usg w tym tygodniu.

Ja mam mega dużo śluzu teraz. W 1 nie miałam.
Może to też luteina tak działa bo mam dopochwowo 2 razy dziennie plus 3x tabletki normalne.

Dla mnie dużym komfortem jest mój gin.
Już nawet kasy nie liczę,bo warta tego spokoju.

Pierwsza ciążę przeszłam tak trochę nieświadomie, też miało to duże plusy.
 
Owu test z teraz. 30 sekund
1581257810246~2.jpeg
 
Dla mnie wlasnie wgl woda nie wchodzi :( tylko cola i soki... sam cukier niestety.... ale jest mi z tym dobrze [emoji23] no i poza słodkim to kwasne [emoji7] czyli norma :) i mięchooo
Ja tym razem widzę że słodkie bardziej niż z młodym. Ja ogólnie nie przepadam za słodkim więc dziwnie tak.
Straszny mam apetyt.
 
reklama
Ja tez normalnie wszystko jem, słodycze... Ale tak w połowie ciąży planuje odstawić słodycze, żeby mi dziecko za duże nie uroslo 😉
A ja mam chyba mleko 😱 takie zaschniete białe kropeczki codziennie...
 
Do góry