reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Październikowe mamy 2020

Dziewczyny robiliście w ciąży test owulacyjny? Bo mi tyle ich zostało że robiesobie zadali i są takie jaja że jest kreska testową tak ciemna A kontrolnej prawie nie widać. Testową pojawia się od razu gruba po zameczeniu w moczu [emoji23][emoji23][emoji23] zdjęcie poglądowe. Chyba beta musi być wysoka...Zobacz załącznik 1078137

Testy owu tez mogą wykryć ciąże bo hormon hcg ma podobna budowę do lh i może zaburzać wynik [emoji4]
 
reklama
Np właśnie mnie to zawsze ciekawiło. Bp dziewczyny pisałam że testy owu szybciej pokazały im ciążę niż ciążowy. Więc sama zrobiłam przed terminem @. Ale był negatyw dopiero chyba od terminu @ zaczął wychodzić pozytywna. A teraz to już ta kreska jakiś mutant [emoji23][emoji23][emoji23]
Ja nigdy nie robiłam
Ale wiem że te testy wariują jak się jest w ciąży i właśnie że czasem ta kreska druga wychodzi ale nie zawsze gdzieś na tym forum nawet kiedyś taki wątek znalazłam i dziewczyny miały różne wyniki
 
Słyszałam właśnie o tym dlatego tyle ich mam i sobie robię z ciekawości [emoji23][emoji23] z dnia na dzień ta kreska coraz ciemniejsza choć nie wiem czy jeszcze ciemniejsza może byc bo dziś nawet słabo widać kontrolna [emoji23][emoji23][emoji23]
Testy owu tez mogą wykryć ciąże bo hormon hcg ma podobna budowę do lh i może zaburzać wynik [emoji4]
 
Ja akurat nie lubię pieszczot piersi poza tym mam jeszcze mleko [emoji23]
To się ciesz [emoji23] Ja mam problem bo cycki bolą więc mąż niezadowolony bo pomacac se nie może [emoji23][emoji23][emoji23]
Z tymi objawami nie ma co świrować. Myślę, że najczęściej się pojawiają koło 8-9 tygodnia. Poza tym na pewno każda ma jakieś drobne objawy po prostu nie interpretuje ich jako ciążowe :) pamiętajcie - spokój nas uratuje
 
Mój mąż bardzo lubi piersi zresztą ja też lubię jak on mnie dotyka [emoji7]
Ja to schizuje ho jeszcze przed wizytą jestem i masakra...
Ja akurat nie lubię pieszczot piersi poza tym mam jeszcze mleko [emoji23] Z tymi objawami nie ma co świrować. Myślę, że najczęściej się pojawiają koło 8-9 tygodnia. Poza tym na pewno każda ma jakieś drobne objawy po prostu nie interpretuje ich jako ciążowe :) pamiętajcie - spokój nas uratuje
 
Ja też przed wizytą. Nie mam przykrej historii położniczej za sobą więc może stąd moje podejście :) czyli na spokojnie i co ma być to i tak będzie. Ale rozumiem że ktoś po stracie może mieć zupełnie inne podejście bo to zrozumiałe
 
reklama
Do góry