reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Październikowe mamy 2020

Czekamy z Tobą i trzymamy kciuki :) my w weekend jedziemy do rodzicow i tesciow ;) niestety dopiero w weekend bo tata sie okazalo przeszedl jelitowke i troche strach ryzykowac jak on oslabiony. dzis mam egzamin ale jutro pojade kupic "prezent uświadamiający" ;) tylko nie wiem jeszcze co ;) macie jakies pomysly?
Ok beta zrobiona. Teraz tylko znów wytrzymać do 15 i nie oszalec [emoji6]
 
reklama
@Rudaa94 oo też chętnie poczytam o propozycjach prezentu może mężowi coś takiego sprawie [emoji848] chciałabym mu powiedzieć jak najszybciej.

Na weekend też do moich rodziców jedziemy ponad 400 km na dziki Wschód trochę odpocząć może chociaż tam spadnie śnieg
U mnie dziś padał a teraz słońce grzeje[emoji24]
 
A gdzie jedziecie na "dzikim wschodzie " , jesli mozna wiedziec ? To popchne troche sniegu od nas :)
Mezowi test pokazalam jak wrocil i powiedzialam ze nie wiem jak to rozkminic, bo wszyscy cos widza a ja nie ... dlatego dopiero jak mialam pierwszy wynik mu powiedzialam :)

Dla meza moze male skarpetki w pudeleczku? Widzialam na allegro fajne kartki zdrapki ale 22 zl za sztuke....
@Rudaa94 oo też chętnie poczytam o propozycjach prezentu może mężowi coś takiego sprawie [emoji848] chciałabym mu powiedzieć jak najszybciej.

Na weekend też do moich rodziców jedziemy ponad 400 km na dziki Wschód trochę odpocząć może chociaż tam spadnie śnieg
U mnie dziś padał a teraz słońce grzeje[emoji24]
 
A gdzie jedziecie na "dzikim wschodzie " , jesli mozna wiedziec ? To popchne troche sniegu od nas :)
Mezowi test pokazalam jak wrocil i powiedzialam ze nie wiem jak to rozkminic, bo wszyscy cos widza a ja nie ... dlatego dopiero jak mialam pierwszy wynik mu powiedzialam :)

Dla meza moze male skarpetki w pudeleczku? Widzialam na allegro fajne kartki zdrapki ale 22 zl za sztuke....
Pod Włodawe granica polsko bialorusko ukraińska:) tam jest takie ładne jeziorko Białe, a po ukraińskiej stronie Świteź też bardzo fajne
 
Właśnie się dowiedziałam, że mój ginekolog do 3 marca na urlopie... No pięknie. Nie wiem teraz czy iść na jedną wizytę do innego i potem wrócić do mojego, czy prowadzić już całą ciążę gdzie indziej czy poczekać (to bedzie 9+2). Nieźle mnie urządził, skubany...
 
Mozesz sprobowac z jedna wizyta u innego , tylko nie daj mu poznac ze jestes jednorazowo:)
Właśnie się dowiedziałam, że mój ginekolog do 3 marca na urlopie... No pięknie. Nie wiem teraz czy iść na jedną wizytę do innego i potem wrócić do mojego, czy prowadzić już całą ciążę gdzie indziej czy poczekać (to bedzie 9+2). Nieźle mnie urządził, skubany...
 
reklama
Do góry