reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Październikowe mamy 2020

reklama
Leee no mój na głowę dostanie. Na razie podchodzi do tego jeszcze z dystansem Ale juz niedlugo napewno zacznie wariowac
Mój właśnie też nie chciał używanego dla synka [emoji38] także mieliśmy nowy. Ale teraz już zostanie [emoji3526]

I fotelik dla mnie też koniecznie nowy, chyba, że ze sprawdzonego źródła [emoji6]
 
Wszystkie już powiedzialyscie mężom?
Ja się zastanawiam jak powiedzieć i jakoś mam przed tym stres jak nigdy wcześniej
Myślę że nie będzie zadowolony
Ja też się bałam... Bo właśnie w dzień testu dostał super propozycje pracy... Niestety wyjazdowej. Ale się cieszył... A tu ciąża...

Powiedział, że jestem gluptasem, że się bałam mu powiedzieć, że w takim razie wybór co do pracy jest jasny. Było mu trochę szkoda, ale z ciąży się bardzo ucieszył [emoji3526]
 
Dziewczyny, robicie jakieś badania przed wizytą u gina? Typu morfologia, mocz?
Ja też chyba poczekam na skierowanie.
Pewnie morfologia, mocz, toxoplazmoza przeciwciała różyczki itp
Jak już będzie serduszko to powiniena być założona od razu też karta ciąży
 
reklama
Do góry