reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2020

No ja dzis nie mialam zegarka ma rece... ale polmaraton chyba zrobilam. Czuje sie jakby mnie czolg przejechal, nadmuchali i znow przejechal a pozniej cos przezulo i wyplulo [emoji23]
Ja o ile nie odczuwam żadnych dolegliwości jeszcze to dziś już od 20 czuje się jak dętka- jakbym maraton przebiegła. Kładę się zaraz spać, bo chyba zasnę na stojąco [emoji28]
 
reklama
Daj spokój.ja pracuje tam 2 lata. Moja szefowa na wiadomość o ciąży odpowiedziała mi " Przecież Ci mówiłam żebyś nie zachodziły w ciaze na razie". To jest dopiero kobita na poziomie, nie ma co [emoji2368][emoji2368][emoji2356]
Nie no najlepiej żebyśmy z takimi planami to czekały do emerytury najlepiej [emoji28]przecież nie przystoi. Ledwo co chwilę popracowała i z brzuchem zaraz [emoji28]
 
Ja też sama nie wiem czy mam iść na l4 bo nie wiem czy w domu wysiedzę narazię pochodzę do pracy chyba że lekarka z racji mojej pracy wyśle mnie na zwolnienie zobaczymy wizyta już we środę nie mogę się doczekać mam nadzieję że usłyszę serduszko
 
Dobra Gwiazdeczki moje :) lece ja spac, bo rano meza do pracy zawiezc musze i przyjaciolce samochod podstawic :) spokojnej nocki :*
 
A do kogo idziesz ? Bo u nas lekarzy jak mrowek tylko mam taki dylemat ze szok.
Ja też sama nie wiem czy mam iść na l4 bo nie wiem czy w domu wysiedzę narazię pochodzę do pracy chyba że lekarka z racji mojej pracy wyśle mnie na zwolnienie zobaczymy wizyta już we środę nie mogę się doczekać mam nadzieję że usłyszę serduszko
 
reklama
Ja poszłam od razu z racji tego że muszę dźwigać i pracuje często po 10/12 H. Nie dałabym rady fizycznie, bo samo spanie mnie tak meczy że nie dałbym rady [emoji2356][emoji2368]
Ja też sama nie wiem czy mam iść na l4 bo nie wiem czy w domu wysiedzę narazię pochodzę do pracy chyba że lekarka z racji mojej pracy wyśle mnie na zwolnienie zobaczymy wizyta już we środę nie mogę się doczekać mam nadzieję że usłyszę serduszko
 
Do góry