reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2020

reklama
Ja bym poszła wczesniej do innego...
Za jakieś 2tyg. Już powinno być wiadomo, a na tym etapie to takie straszenie jest bez sensu!
A L4 nie wiem czy to dobry pomysł ze względu właśnie na rozmyślanie...[emoji17]
Mam pytanie bo w tabelce miałam zaznaczone, ze wizyte masz 10.02 cos mam pokręcone? Teraz to ja będę miała stres bo widze, że różnica między naszymi OM wynosi 2 dni ja idę w środę do lekarza więc teraz się obawiam, że bedzie lipa
 
Mam pytanie bo w tabelce miałam zaznaczone, ze wizyte masz 10.02 cos mam pokręcone? Teraz to ja będę miała stres bo widze, że różnica między naszymi OM wynosi 2 dni ja idę w środę do lekarza więc teraz się obawiam, że bedzie lipa
[emoji17][emoji17][emoji17]
Byłam u lekarza, byłam u niego pierwszy raz nie sympatyczny gość. Ciąża 5+1 więc wczesna ( zależało mi na l4 więc dlatego tak wcześnie poszlam) zrobił usg jest pecherzyk 4 cm. Żółtko. Szyjka ładnie zamknieta. Wczesna ciąża więc ciąży jak on to powiedział nie widac. Nie podobał mu się krztalt pęcherzyka ( krawędzie nie są równe zaokrąglone tylko pofaldowane)
Dostałam wykład ile ciąż się nie utrzymuje i że nawet jak zacznę krwawic to żebym nie przyjeżdżał do szpitala bo to za wcześnie A jego zdaniem macica pecherzyk wypchnie. Kiedy zapytałam wprost czy mówi że nie utrzymam tej ciąży stwierdził że nie, że oczywiście pecherzyk może urosnąć i się wyrównać Ale może też się usunac. Kazal przyjść do siebie za 2 tyg. Ja jednak Zarejestrowałam się do swojego lekarza na 3 marca. No i l4 nie dostałam, powiedział że nie ma podstaw w sumie go rozumiem. Jednak wolałbym odpoczywać i się na tej ciąży skupić bo bardzo mi zależy.
Nie wiem co teraz myśleć. Czuje się zdolowana. Odwołałam plany z dzisiaj, chce mi się ryczec. Teoretycznie to nie oznacza konca A praktycznie czuje się jak bym dostała w twarz....[emoji53]
Boże jaki ja dziś zakręt jestem
 
To odpocznij :) ja dopilnuje wszystkich nowosci i Cie w ich okolicach oznacze :)
Mam pytanie bo w tabelce miałam zaznaczone, ze wizyte masz 10.02 cos mam pokręcone? Teraz to ja będę miała stres bo widze, że różnica między naszymi OM wynosi 2 dni ja idę w środę do lekarza więc teraz się obawiam, że bedzie lipaBoże jaki ja dziś zakręt jestem
 
Mam pytanie bo w tabelce miałam zaznaczone, ze wizyte masz 10.02 cos mam pokręcone? Teraz to ja będę miała stres bo widze, że różnica między naszymi OM wynosi 2 dni ja idę w środę do lekarza więc teraz się obawiam, że bedzie lipa

Właśnie zaraz mam wizytę... Jestem przerażona [emoji17] dam znać co i jak
 
Tak wizyte miałam 03.02. A nie 10.02[emoji4]
Ten lekarz to dzisiaj u niego byłam to mówił że miał ciążę 5+4 i znalazł serce .
Więc to kwestia indywidualna
 
reklama
No dobra. Tets z apteki o czułości 10 [emoji7][emoji7][emoji7]
1580739346608.jpeg
 
Do góry