reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2020

Weszłam do domu. Mam takie zwroty że dawno przyszłam... miałam odkurzacz i mg podłogi, kładę się i nie robię nic!
 
reklama
Dziewczyny macie na swoich wynikach tam boku taka wartość jak u mnie? Bo ja mam 3.1 I literka H czyli wysokie... [emoji848]
20200203_145010.jpeg
 
[emoji17][emoji17][emoji17]
Byłam u lekarza, byłam u niego pierwszy raz nie sympatyczny gość. Ciąża 5+1 więc wczesna ( zależało mi na l4 więc dlatego tak wcześnie poszlam) zrobił usg jest pecherzyk 4 cm. Żółtko. Szyjka ładnie zamknieta. Wczesna ciąża więc ciąży jak on to powiedział nie widac. Nie podobał mu się krztalt pęcherzyka ( krawędzie nie są równe zaokrąglone tylko pofaldowane)
Dostałam wykład ile ciąż się nie utrzymuje i że nawet jak zacznę krwawic to żebym nie przyjeżdżał do szpitala bo to za wcześnie A jego zdaniem macica pecherzyk wypchnie. Kiedy zapytałam wprost czy mówi że nie utrzymam tej ciąży stwierdził że nie, że oczywiście pecherzyk może urosnąć i się wyrównać Ale może też się usunac. Kazal przyjść do siebie za 2 tyg. Ja jednak Zarejestrowałam się do swojego lekarza na 3 marca. No i l4 nie dostałam, powiedział że nie ma podstaw w sumie go rozumiem. Jednak wolałbym odpoczywać i się na tej ciąży skupić bo bardzo mi zależy.
Nie wiem co teraz myśleć. Czuje się zdolowana. Odwołałam plany z dzisiaj, chce mi się ryczec. Teoretycznie to nie oznacza konca A praktycznie czuje się jak bym dostała w twarz....[emoji53]
Ja bym poszła wczesniej do innego...
Za jakieś 2tyg. Już powinno być wiadomo, a na tym etapie to takie straszenie jest bez sensu!
A L4 nie wiem czy to dobry pomysł ze względu właśnie na rozmyślanie...[emoji17]
 
reklama
Napiszę coś o sobie... Mam 30 lat w tym roku, na stanie syna z października 2017 o którego walczyliśmy 2.5 roku, teraz staraliśmy się 9 miesięcy [emoji3526]
Ostatnia @ 22.12, test [emoji116] robiony 24.01 [emoji3526]
Pierwszy poród niestety zakończył się cc, pomimo wielu godzin porodu sn, teraz marzy mi się vbac [emoji38]
Spark! nie wiem czy mnie pamietasz ale razem byłysmy na pażdziernikówkach 2017:D
teraz sobie weszłam z sentymentu żeby zobaczyc czy już są październikówki 2020 a tu Ty:)
Gratuluję:)
Ja jestem na wrześniówkach 2020, termin z OM na 20 września więc mała różnica między nami:)
 
Do góry