reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2020

reklama
Jakby ktos mial ochote zostawiam przepis :
Ziemniaki gotujesz normalnie jak na obiad, ewentualnie ziemniaki z wczorajszego obiadu :) Nie podam Ci ilosci bo u mnie wyszlo na oko :D mocno je ubijasz i zostawiasz do ostygniecia. W miedzyczasie podsmazasz starkowane pieczarki i drobno posiekana cebulke. Zostawiasz do ostygniecia. Jak juz Ci wszystko ostygnie do ziemniakow wrzucasz jajka 1-2 w zaleznosci ile masz ziemniakow, przyprawiasz wg uznania sol pieprz vegeta papryka co tam uwazasz, podsypujesz maka i mieszasz az bedziesz miala gladziutką papke, pozniej do tego pieczarki i cebulke. Po wymieszaniu formujesz z tego nieduze kotleciki (nie rob duzych bo sie beda rozwalac) , obtaczasz w bułce tartej i na patelnie. Uwaga przy obracaniu bo jak masa bedzie niewystarczajaco jednolita i sztywna to beda sie rozwalac jak dla mnie :) smazysz na oleju lub na ramie do smazenia(tylko tego duzo idzie) az beda mialy zlota skorke( latwo przypalic ale tez sa smaczne) .

Przy formowaniu mozna moczyc rece w wodzie bo ciasto jest klejace :)

Ilosci nie podaje bo mi wyszlo ponad 5 kilo ziemniakow , wiec robilam na oko :)
 
Ostatnia edycja:
@Peony jeju za mną dziś od samego rana chodzi taki B-smart z longerem 😅 u nas wczoraj byli goście, położyliśmy sie dość późno, tyle jedzenia zostało a za mną fast foody chodzą 😅 często mnie nachodzi ochota na różne rzeczy, ale w ciąży to już czuję że będzje apogeum 😁mąż się śmieje że musi zaopatrzyć całą lodówkę na produkty z długą datą ważności, żebym miała wybór i nie budziła go w środku nocy 😅
 
No ja mam to samo[emoji23][emoji23][emoji23] najbardziej mnie kręcą fast foody [emoji23][emoji23]
@Peony jeju za mną dziś od samego rana chodzi taki B-smart z longerem [emoji28] u nas wczoraj byli goście, położyliśmy sie dość późno, tyle jedzenia zostało a za mną fast foody chodzą [emoji28] często mnie nachodzi ochota na różne rzeczy, ale w ciąży to już czuję że będzje apogeum [emoji16]mąż się śmieje że musi zaopatrzyć całą lodówkę na produkty z długą datą ważności, żebym miała wybór i nie budziła go w środku nocy [emoji28]
 
Kurde śmieszne to że wiara taki radar ma w oczach [emoji23][emoji23][emoji23] Mi wtedy jak ta znajoma powiedziała to myślałam że padne [emoji23][emoji23][emoji23]
Najlepiej wczoraj kolegi matka ogolnie widziala mnie przez chwile to pytala ich czy ja w ciazy :D
 
reklama
Do góry