reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2020

reklama
To by się zgadzalo, choć kalkulator pokazuje 4 tydzień 5 dzień, więc jestem troszkę zdezorientowana hehe [emoji6]
Co do pęcherzyków, to ponoć coś widać, pokazywała mi na ekranie, ale ja w szale i przypływie endorfin byłam zamroczona [emoji23][emoji85]
Zastanawiam się tylko nad tym progesteronem, czy coś jest nie tak skoro mi go przepisała, czy po prostu profilaktycznie, żeby wspomoc organizm...

Progesteron często przepisują profilaktycznie - jeśli jest go za mało występuje ryzyko. Tez dostałam,chociaż przyszłam już ze zbadanym-niby w normie się mieścił ale stwierdził ze powinien być powyżej 20- biorę luteinę dopochwowo plus duphaston:)
Na pewno nie zaszkodzi
 
Progesteron często przepisują profilaktycznie - jeśli jest go za mało występuje ryzyko. Tez dostałam,chociaż przyszłam już ze zbadanym-niby w normie się mieścił ale stwierdził ze powinien być powyżej 20- biorę luteinę dopochwowo plus duphaston:)
Na pewno nie zaszkodzi
Ufff hehe dostałam też coś dopochwowo - Endometrin, czyli pewnie jakiś zagraniczny odpowiednik luteiny 😊
Czekam na wyniki progesteronu i dozowanie leków.
 
Stary sie z przyjacielem i z kolega tak napili ze masakra [emoji23] tzn kolega ogarnial ale tych 2 mondziołów to szok... "bo ja ze szczescia " [emoji23] no stare a durne... ale bede sie dzis z nich smiac, no a ja dopiero po 4 spac poszlam... u corki w łóżku,z psem, zwinięta jak wąż w kazda strone :D [emoji23]
 
Współczuję im tego kaca! [emoji23][emoji23][emoji23] Ale przynajmniej masz wesoło [emoji23]
Stary sie z przyjacielem i z kolega tak napili ze masakra [emoji23] tzn kolega ogarnial ale tych 2 mondziołów to szok... "bo ja ze szczescia " [emoji23] no stare a durne... ale bede sie dzis z nich smiac [emoji23]
 
reklama
Do góry