reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2020

reklama
Super....[emoji7][emoji7][emoji7][emoji7]
Teraz nic tylko dbać o siebie
A powiedz mi powiedział który tydzień, który dzień?
Widać malenka kropeczkę, prawdopodobnie na początku były dwa pęcherzyki, ale dr potwierdziła ciążę pojedyncza [emoji6]
Dostalam progesteron i kolejna wizyta za 3 tygodnie [emoji16]
 
Widać malenka kropeczkę, prawdopodobnie na początku były dwa pęcherzyki, ale dr potwierdziła ciążę pojedyncza 😉
Dostalam progesteron i kolejna wizyta za 3 tygodnie 😁
Gratulacje ☺️ Szybciutko poszłaś, to ekstra, że już było widać kropeczke 😍 Za trzy tygodnie będzie już piękne bicie serduszka!
 
Super czyli generalnie zgadza się z twoimi wyliczeniami.. tak sie zastanawiam skad przypuszczenie, ze były 2 pęcherzyki
Widać malenka kropeczkę, prawdopodobnie na początku były dwa pęcherzyki, ale dr potwierdziła ciążę pojedyncza [emoji6]
Dostalam progesteron i kolejna wizyta za 3 tygodnie [emoji16]
 
Super czyli generalnie zgadza się z twoimi wyliczeniami.. tak sie zastanawiam skad przypuszczenie, ze były 2 pęcherzyki
To by się zgadzalo, choć kalkulator pokazuje 4 tydzień 5 dzień, więc jestem troszkę zdezorientowana hehe 😉
Co do pęcherzyków, to ponoć coś widać, pokazywała mi na ekranie, ale ja w szale i przypływie endorfin byłam zamroczona 😂🙈
Zastanawiam się tylko nad tym progesteronem, czy coś jest nie tak skoro mi go przepisała, czy po prostu profilaktycznie, żeby wspomoc organizm...
 
reklama
Ja WGL się z Wami witam w ten okropny, okrutny dzień. Pizga złem U mnie jak nie wiem! Pół nocy nie spałam bo miałam jakie koszmary.[emoji32] Śniło mi się noworodek z zębami, który mówił, WGL nie wiem co to było. Obudziłam się taka spocona że nie ogarnialam co się dzieje [emoji33][emoji58][emoji32]
 
Do góry