reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2020

reklama
Ja też czasami tak mam Ale nie wiem od czego to zależy, bo jeden dzień nie mdli WGL czuje się super, że mogłabym góry przenosić A na drugi dzień kręci się w głowie i muli niesamowicie [emoji2368][emoji2368] Nie wiem o co kaman [emoji2356][emoji2368]
Dokładnie nie wiem czy leżeć czy siedzieć, pojadlam trochę u mamy i chyba mocno mnie wzdęło i jakieś rewolucje w brzuchu razem z Mdłościami i nadprodukcja sliny.... masakra
 
Ja też czasami tak mam Ale nie wiem od czego to zależy, bo jeden dzień nie mdli WGL czuje się super, że mogłabym góry przenosić A na drugi dzień kręci się w głowie i muli niesamowicie [emoji2368][emoji2368] Nie wiem o co kaman [emoji2356][emoji2368]

Słyszałam ze to normalne, ze jeden dzien taki a jeden taki. Ja to normalnie wyniosłam się teraz do innego pokoju bo jestem tykająca bomba. Mam nadzieje ze jutro będzie lepiej i dnia nie przywitam z muszla
 
Spoko. Mnie wczoraj tak mega mulilo. A dzisiaj czulalam się super! Wolałabym żeby mnie mulilo, przynajmniej bym nie myślała o.fajkach! [emoji2356]
Słyszałam ze to normalne, ze jeden dzien taki a jeden taki. Ja to normalnie wyniosłam się teraz do innego pokoju bo jestem tykająca bomba. Mam nadzieje ze jutro będzie lepiej i dnia nie przywitam z muszla
 
To ja się czuję ekstra, piersi tylko pobolewaja delikatnie, kiedy są uwięzione, ale to swiezutka sprawa.. Jedyny objaw, to głód i częste sikanie ;) Ale dopiero mam dziś 4+3, więc korzystam z tego :)
 
Kochana to tak jak u mnie! Też świeżutkie bo skończone 4t4d więc tak samo. Mnie piersi napierdzielaja już od samej owu A teraz to już przechodzą same siebie. Porażka spać w nocy nie mogę, już mnie zaczynają wkurzac. W staniku jest lepiej, gorzej jak to ściągnę [emoji23][emoji2356]
To ja się czuję ekstra, piersi tylko pobolewaja delikatnie, kiedy są uwięzione, ale to swiezutka sprawa.. Jedyny objaw, to głód i częste sikanie ;) Ale dopiero mam dziś 4+3, więc korzystam z tego :)
 
reklama
Do góry