reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Październikowe mamy 2020

reklama
Dziewczyny czy którejś z Was skróciła się szyjka? Jeśli tak to ile?
Ja się dowiem w przyszłą sobotę. Ostatnio miałam ponad 4 cm. Zastanawiam się jak będzie teraz. Życiowe stresy + sporo wysiłku fizycznego mogą dać o sobie znać. Chociaż nie robię nic wbrew sobie. Gdybym czuła się źle, to bym nie robiła na siłę, więc może niepotrzebnie się zastanawiam nad tą szyjką 🤷🏼‍♀️
 
Ja się dowiem w przyszłą sobotę. Ostatnio miałam ponad 4 cm. Zastanawiam się jak będzie teraz. Życiowe stresy + sporo wysiłku fizycznego mogą dać o sobie znać. Chociaż nie robię nic wbrew sobie. Gdybym czuła się źle, to bym nie robiła na siłę, więc może niepotrzebnie się zastanawiam nad tą szyjką 🤷🏼‍♀️
ja nie zastanawiam się wcale nad szyjką, też miałam sporo stresu w ostatnim czasie i sporo bieganiny. Wieczorami lekko bolał mnie brzuch jak przy miesiączce i okazało się, że szyjka się skraca. Dlatego teraz staram się więcej odpoczywać.
 
Mamusie czy was też tak bolą plecy . Macie może jakieś porady na ten ból ?
Mi pomagają bicze pod prysznicem, ale nie mogą być gorące tylko ciepłe. Ustawiasz sobie prysznic wysoko, kierujesz na plecy i masujesz. Jasię przy tym jeszcze bujam na boki i trzymam kaloryfera żeby się nie męczyć przy schylaniu😀im lepsze ciśnienie w prysznicu tym lepszy masaż😜
 
Dziewczyny czy którejś z Was skróciła się szyjka? Jeśli tak to ile?
Ja mam szyjkę 27mm, ale nie wiem ile się skróciła No to mój pierwszy pomiar (18tc). Narazie się nie zmienia, ale doszło wewnętrzne rozwarcie na 1,5cm i lekarz zastanawia się nad założeniem szwu. Zobaczymy jak to będzie na kolejnej wizycie 15.07
 
Mi pomagają bicze pod prysznicem, ale nie mogą być gorące tylko ciepłe. Ustawiasz sobie prysznic wysoko, kierujesz na plecy i masujesz. Jasię przy tym jeszcze bujam na boki i trzymam kaloryfera żeby się nie męczyć przy schylaniu😀im lepsze ciśnienie w prysznicu tym lepszy masaż😜
Oooo o tym nie pomyślałam 😁 dzięki napewno spróbuje 😘
 
Ja mam szyjkę 27mm, ale nie wiem ile się skróciła No to mój pierwszy pomiar (18tc). Narazie się nie zmienia, ale doszło wewnętrzne rozwarcie na 1,5cm i lekarz zastanawia się nad założeniem szwu. Zobaczymy jak to będzie na kolejnej wizycie 15.07
A jakie masz zalecania na teraz? Odpoczynek?
 
reklama
Do góry