reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2020

Cukier przede mną ale przyznam że w pierwszej ciąży miałam z tym badaniem przygody więc teraz się do obawiam. Zrobiło mi się mega słabo i zadzwoniłam do męża który na szczęście mógł przyjechać zabrał mnie do domu z przychodni gdzie usnelam i potem odwiozl mnie na kolejne pobranie 😖
Ja właśnie w trakcie - wypiłam i jeszcze godzinka czekania i do domu 😊 jestem tak głodna ze burczy mi w brzuchu 😂😂 a mały szaleje po glukozie
 
reklama
Ja codziennie 16h posty robilam 👌 0 18.30 jadalam ostatni posilek a zaczynalam dopiero nastepnego dnia o 10.30 I raz w tygodniu 42h 🤩 💪 I po porodzie I skonczeniu karmienia malej mam zamiar do tego wrocic 🙂
To podziwiam za wytrwałość i silną wolę 🙂 ale pewnie jak organizm juz przyzwyczajony to łatwiej a taki jednorazowy wyskok to nie dla mnie😀
 
Ja dzisiaj byłam. Z wypiciem nie było problemu. Ale po 20 min zrobiło mi się mega słabo, zalaly mnie siódme poty. [emoji20] Niestety skończyło się przytulaniem kibelka... [emoji53] Badnie przerwane...
Cukier przede mną ale przyznam że w pierwszej ciąży miałam z tym badaniem przygody więc teraz się do obawiam. Zrobiło mi się mega słabo i zadzwoniłam do męża który na szczęście mógł przyjechać zabrał mnie do domu z przychodni gdzie usnelam i potem odwiozl mnie na kolejne pobranie [emoji37]
 
@Liliana87 A ja dziś tez robiłam i wszystko ok. Lekko Mnie spanie brało i głowa rozbolała ale się udało I czekam na wynik - jutro będą dzwonić. Pielęgniarka się dziwiła bo wypiłam duszkiem bo byłam mega głodna. Potem tylko dyskoteka w brzuchu 🤣🤣 ja to mogłabym to za każda wypić bo mi zawsze smakuje glukoza - obojętnie jaka - w Polsce piłam glukotest pomarańczowy a tu zwykła i nie widziałam różnicy
 
@Liliana87 A ja dziś tez robiłam i wszystko ok. Lekko Mnie spanie brało i głowa rozbolała ale się udało I czekam na wynik - jutro będą dzwonić. Pielęgniarka się dziwiła bo wypiłam duszkiem bo byłam mega głodna. Potem tylko dyskoteka w brzuchu 🤣🤣 ja to mogłabym to za każda wypić bo mi zawsze smakuje glukoza - obojętnie jaka - w Polsce piłam glukotest pomarańczowy a tu zwykła i nie widziałam różnicy
 
Ja dzisiaj byłam. Z wypiciem nie było problemu. Ale po 20 min zrobiło mi się mega słabo, zalaly mnie siódme poty. [emoji20] Niestety skończyło się przytulaniem kibelka... [emoji53] Badnie przerwane...
Ja tez nie spodziewałam sie takiej reakcji organizmu zabrałam książkę zadowolona A tu po jakimś czasie też zaczęło mi się robić gorącą i zaczęłam się pocic. Dlatego przestrzegam zawsze przed tym badaniem koleżanki bo różnie może być. Ja na szczęście nie zwymiotowlaam i wróciłam na drugie pobranie.
 
To koniecznie daj znać jutro jak wyniki;)
Nie dziwię się,że malutki tak po glukozie w brzuszku szalał, tyle cukru..
Ja już dwa razy w życiu robilam test obciążenia i nie było źle. Pierwszym razem calkiem dobrze a drugim popilam kilka łuków wody bo było jakby słabiej ale tez było dużo ludzi w kolejce i było duszno w pomieszczeniu. Sama jestem ciekawa jak będzie teraz, kiedy mam dzidiolka w brzuchu ;) najgorsze chyba to te siedzenie tam ponad 2 godziny..
No teraz to tych dwóch godzin siedzenia w labolatorium albo w przychodni się boję Przy tej zarazie. Dziewczyny ja to wygląda bo ja myślę aby się ukryć w aucie na ten czas?
 
reklama
To zazdroszczę... Ja niestety przed pierwszym pobraniem musiałam po badaniu... Byłam taka zadowolona jak to wypiłam że tak łatwo poszło Ale nie wiedziałam co dzieje się później [emoji53]
Ja tez nie spodziewałam sie takiej reakcji organizmu zabrałam książkę zadowolona A tu po jakimś czasie też zaczęło mi się robić gorącą i zaczęłam się pocic. Dlatego przestrzegam zawsze przed tym badaniem koleżanki bo różnie może być. Ja na szczęście nie zwymiotowlaam i wróciłam na drugie pobranie.
 
Do góry