reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2020

Tez coś o tym słyszałam,u mnie dziecko dosłownie na ułamek sekundy pokazało coś i na tej podstawie powiedział,ze chyba jednak chłopak.Mam nadzieje ze niedługo się dowiem.
 
reklama
Tutaj widać coś pomiędzy nogami,ale sama nie wiem czy to bardziej dziewczynka czy chłopak...
26B5A9AB-054F-45E1-A80C-54933EC4CB76.jpeg
 
Dzięki [emoji7]
Ale nigdy tyle nie wazylam [emoji16]
I tak 63 kg przed ciąża to mój życiowy rekord był [emoji23] Najlepiej zawsze się czułam jak wazylam 57 kg to było idealnie [emoji23]
A tu za chwilę będzie 80 [emoji33][emoji33][emoji33] Matko święta!
To ja mam podobnie przed pierwszą ciąża wazylam 56kg i przytylam 8kg. A teraz zaczynalam z wagą 62kg i jak narazie mam + 3kg🙂 chcialabym nie przekroczyć 70 kg ale zobaczymy jak to wyjdzie 😉
 
My też już kupujemy po mału. Ubranek już trochę mam łóżeczko stoi i właśnie za chwilę idę na pocztę odebrać pościel i ochraniacz do łóżeczka i już łóżeczko będzie całe gotowe jedno z głowy 😁😁 Będzie można brać się za nastepne😊😊 Wolę już mieć po mału gotowe bo kto wie kiedy złapie nas hehe a tu już 6 miesiąc więc już z górki przyjdzie wrzesień to wszytko się może zdarzyć 😁😁 A torbę do szpitala kiedy będziecie już pakować aby była gotowa??
Ja mysle że w połowie września spakuje🙂
 
Mojej siostrze lekarz mówił,że będzie bardzo długi. Miala ciuszki najmniejsze na 56, mały się urodził chyba 54 , te na 56 byly duzo za duże i na gwałt kupowała kilka na 50 ;)
A no właśnie bo.noworodki maja podkurczone rączki i nóżki i tak to wychodzi. Moj urodzil sie 54cm a w 56 to jeszcze w trzecim miesiącu chodził 🙂
 
tak teraz apropo torby zaczęłam się zastanawiać w czym najlepiej się rodzi :D w sensie jak to wygląda w praktyce?
Najlepiej w luźnej koszuli lub troche większej koszulce z krótkim, na końcu i tak podnosza koszule do góry zeby położyć Ci maluszka na klatce piersiowej 🙂
 
reklama
Do góry