reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2020

Tak dziecko najważniejsze by było zdrowe. A my jakoś sobie poradzimy. W końcu dajemy życie więc musimy się poświęcić dla potomka [emoji4]
Dziewczynki z pierwszym synem przytyłam...uwaga...25kg hehe i schudłam i dlatego już teraz się nie przejmuje czy przytyje 10 czy 20 mój mąż mówi że i tak mu się podobam czy ważę 50 czy 70 hehe najważniejsze żeby dziecko urodziło się zdrowe 😊😊 Ale i tak sobie powtarzam że jak urodzę to schudne hehe
 
reklama
Ja mam zamiar biegać Ale widzialm że to po porodzie za wskazane... gdzies ktoś o tym pisał [emoji848]
Dziewczynki z pierwszym synem przytyłam...uwaga...25kg hehe i schudłam i dlatego już teraz się nie przejmuje czy przytyje 10 czy 20 mój mąż mówi że i tak mu się podobam czy ważę 50 czy 70 hehe najważniejsze żeby dziecko urodziło się zdrowe [emoji4][emoji4] Ale i tak sobie powtarzam że jak urodzę to schudne hehe
 
Najlepiej w luźnej koszuli lub troche większej koszulce z krótkim, na końcu i tak podnosza koszule do góry zeby położyć Ci maluszka na klatce piersiowej 🙂
Ja nie wiem jak to jest w Polsce
Ja mam zamiar biegać Ale widzialm że to po porodzie za wskazane... gdzies ktoś o tym pisał [emoji848]
Hehe ja też i trochę ćwiczyć na pewno uda nam się zrzucić te kilogramy 😁😁😁
 
Ooo kurde hmmm...ja się nie znam he ja nawet nie widziałam u siebie jak mi pokazywała na USG że to chłopak a jakim cudem ona coś tam widziała to nie wiem haha 😁😁😁
To ja widziałam wszystko na usg, a jeśli chodzi o płeć to sama lekarka mi pokazała i zapytała co widzę 🥰 No jajeczka było pięknie widać
BF95B5A0-32F5-46E4-A7C2-6BD0E5508F8C.jpeg
 
reklama
Do góry