reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2020

reklama
Przy okazji w imieniu Administratorki Forum BB zapraszam na rozmowy o emocjach, z udziałem psychologa dziś o 21:00 pod tym linkiem :
 
ja gotowców tez nie kupuję, raz jak jechalismy na camping kupilismy w biedrze gotowe ala devolaie i jak to zrobilam okazało sie ze nie ma obiadu [emoji23][emoji23] od tego czasu nic z gotowców :) nawet świeżego mięsa w biedrze nie kupije chyba ze sytuacja zmusi... dziecko tez je to co my ale w tygodniu raczej zupy bo każdy je o innych godzinach...
Nie no my jemy naprawdę różnorodnie. Nie oszczędzam na jedzeniu, zawsze dobrej jakości sery typu cheddar, grana padano, mozarella itp. jemy i mango i awokado z takich droższych, zawsze w domu jest jakaś rukola czy inna sałata. Ogólnie nie kupuje nic gotowego bo lubię gotować, teraz to codziennie co innego na obiad. Dziecko je to samo co my to może też inaczej :)
 
Cześć wszystkim. Ja mam prośbę, jak już wszystkie zainteresowane będą na wątku priv to piszmy w miare w jednym miejscu. Jak sie wchodzi po kilku godzinach i jest do nadrabiania kilka-kilkanaście stron to jest co robić a jak jeszcze bedzie do nadrabiania w 2 miejscach to sie pogubimy. Miejcie litość 😉
 
Mi też się to wydaje dużo jak na 3 dni :) u mnie je się mało mięsa, nie jadamy raczej wędlin, nie ma słodyczy, napojów, soków. Także mi wychodzi zdecydowanie mniej. A teraz jak mąż jeździ na zakupy tylko raz w tygodniu to w ogóle się okazało, że ja po prostu kupuje niepotrzebne pierdoły i idzie więcej pieniędzy wtedy [emoji85]
Za to mój mąż jak jeździ teraz na zakupy to przyjeżdża i zdziwiony że tyle kasy wydał a w 2 torbach przyniósł i że on nie mógł znaleźć nic hahahah i pytanie jak ja to robię jak zawsze ja wszystko załatwiam😁😁😁😁 czuje się doceniona
 
Cześć wszystkim. Ja mam prośbę, jak już wszystkie zainteresowane będą na wątku priv to piszmy w miare w jednym miejscu. Jak sie wchodzi po kilku godzinach i jest do nadrabiania kilka-kilkanaście stron to jest co robić a jak jeszcze bedzie do nadrabiania w 2 miejscach to sie pogubimy. Miejcie litość 😉
A już jest ten wątek priv?
 
reklama
@Rudaa94 a co to znaczy ten punkt ?
. Niemile widziane są” osobiste wycieczki” pomiędzy użytkowniczkami wątku i nie będą one tolerowane.

Co to te wycieczki? :)
Że zakaz spotkań ? Może jakieś by można było zorganizować jak już się to wszystko skończy


No i co do tego gdzie my będziemy to myślę że szybko się przeniesiemy na nowy bo ciężko jest pisać w 2 miejscach i mały to ma sens. Na dłuższą metę robi się to czasochlonne.
Z doświadczenia forumowego wiem że najgorzej jest jak się idea FB pojawia bo wtedy grupa się dzieli bo jest spora grupa która nie chce przejść a dla części pisanie w 2 miejscach jest bez sensu. Grupa która zostaje na BB robi się automatycznie mniejsza i wątek umiera lub siedzą na nim 8 osób
 
Do góry