reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Październikowe mamy 2020

reklama
Wlasni ilu lekarzy tyle opinii... Mi jedna kazala brac odrazu Pregna Plus i jeszcze jakas Pregna, a druga kazala tylko kwas foliowy. W koncu i tak ta pierwsza teraz w czasach epidemii olala swoje pacjentki, a ta druga nadal jest w kontakcie emeilowym, czy nawet dzwonila do mnie, wiec zycie zdecydowało do ktorej bede chodzic...
 
Jakie plany na dzis? Ja poki Corka spi ide wyrobic ciasto na jagodzianki-wiem przed sniadaniem narobilam Wam checi 😅 Milego poniedzialku(do pracy ide jutro dopiero, wiec takie poniedzialki to ja rozumiem 😁)
 
Wywoływali Tobie poród już 3 dni po terminie? W poznańskich szpitalach wywołują po 7 lub w jednym nawet dopiero po 10 dniach po terminie
Mi też wywołali szybko bo w czwartym dniu po terminie bo mialam prywatna położna bolało mnie już wszystko i stwierdziła po badaniu że wywołamy i mam przyjść do szpitala a w sumie jak mi podali oksytocynę itp to 3 godziny i już był na swiecie
 
reklama
Zaczynamy 3 tydzien w domu :D byle nie zwariowac... dzis w planach sprzatanie, drzemka, obiad, drzemka :) glowa mnie znow zaczela bolec wiec jestem wyjeta z egzystencji.


Juz po sniadanku, zaraz "kawka" i kawalek ciasta na podniesienie cukru i cisnienia :)
Jakie plany na dzis? Ja poki Corka spi ide wyrobic ciasto na jagodzianki-wiem przed sniadaniem narobilam Wam checi [emoji28] Milego poniedzialku(do pracy ide jutro dopiero, wiec takie poniedzialki to ja rozumiem [emoji16])
 
Do góry