reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2020

Wy jesteście dobre z tym wywoływaniem same hahah a jak ci się to udało bo ja chodziłam po schodach i to nic nie dalo?
Skakałam teraz już bym tak nie zrobiła bo mogło mieć zle konsekwencje. Odeszły mi wody przez to

Schody czy mycie okien to nie zadziała na aktywna osobę która robiła po 8 km codziennie w ciąży
Ogólnie to nic nie zadziała jeśli się ma taką szyjkę jak ja skoro oksytocyna nie dawała rady
 
reklama
Skakałam teraz już bym tak nie zrobiła bo mogło mieć zle konsekwencje. Odeszły mi wody przez to

Schody czy mycie okien to nie zadziała na aktywna osobę która robiła po 8 km codziennie w ciąży
Ogólnie to nic nie zadziała jeśli się ma taką szyjkę jak ja skoro oksytocyna nie dawała rady
No fakt czasami coś robimy a później się okazuje że miałyśmy więcej szczęścia niż faktycznego rozumu ale wiadome jest że jak już się jest na końcu to się chce jak najszybciej maluszka trzymać w ramionach a nie w brzuchu ale czasami faktycznie zdać się na lekarzy
 
Jestem już po badaniach prenatalnych. Usg + krew. Nie będę Was zanudzala szczegółami, dlatego powiem tylko, że wszystko jest dobrze 😊 nie mam zdjęć,lecz filmik z wszystkimi parametrami. Jedyne, co się zmieniło, to z mojej 80% dziewczynki z ostatniej wizyty stałem się 100% chłopakiem 🤷‍♂️ chyba muszę oswoić się z tą myślą, bo może niepotrzebnie się nastawiłam ostatnio ,że jednak będzie to dziewczynka.
 
A to Ci niespodzianka :) najwazniejsze ze wszystko w porzadku :)
Jestem już po badaniach prenatalnych. Usg + krew. Nie będę Was zanudzala szczegółami, dlatego powiem tylko, że wszystko jest dobrze [emoji4] nie mam zdjęć,lecz filmik z wszystkimi parametrami. Jedyne, co się zmieniło, to z mojej 80% dziewczynki z ostatniej wizyty stałem się 100% chłopakiem [emoji2369] chyba muszę oswoić się z tą myślą, bo może niepotrzebnie się nastawiłam ostatnio ,że jednak będzie to dziewczynka.
 
Jestem już po badaniach prenatalnych. Usg + krew. Nie będę Was zanudzala szczegółami, dlatego powiem tylko, że wszystko jest dobrze 😊 nie mam zdjęć,lecz filmik z wszystkimi parametrami. Jedyne, co się zmieniło, to z mojej 80% dziewczynki z ostatniej wizyty stałem się 100% chłopakiem 🤷‍♂️ chyba muszę oswoić się z tą myślą, bo może niepotrzebnie się nastawiłam ostatnio ,że jednak będzie to dziewczynka.
Super że wszystko dobrze😍 no to gratulacje na synka😉
 
Jestem już po badaniach prenatalnych. Usg + krew. Nie będę Was zanudzala szczegółami, dlatego powiem tylko, że wszystko jest dobrze [emoji4] nie mam zdjęć,lecz filmik z wszystkimi parametrami. Jedyne, co się zmieniło, to z mojej 80% dziewczynki z ostatniej wizyty stałem się 100% chłopakiem [emoji2369] chyba muszę oswoić się z tą myślą, bo może niepotrzebnie się nastawiłam ostatnio ,że jednak będzie to dziewczynka.
Super że wszystko oki:) cieszę się
No racja nie ma się co nastawiać na tą płeć obstawiana tak szybko tym bardziej jak obstawiana była dziewczynka bo to właśnie najwięcej typów na dziewczynkę okazuje się chłopcami :D
 
Jestem już po badaniach prenatalnych. Usg + krew. Nie będę Was zanudzala szczegółami, dlatego powiem tylko, że wszystko jest dobrze 😊 nie mam zdjęć,lecz filmik z wszystkimi parametrami. Jedyne, co się zmieniło, to z mojej 80% dziewczynki z ostatniej wizyty stałem się 100% chłopakiem 🤷‍♂️ chyba muszę oswoić się z tą myślą, bo może niepotrzebnie się nastawiłam ostatnio ,że jednak będzie to dziewczynka.
O kurczę! Ja jestem za tym żeby tak wcześnie lekarze nie zgadywali płci, tylko niepotrzebne zamieszanie.. Ja dziś mam prenatalne o 13.00, ciekawe czy potwierdzi sie synek 😊
 
reklama
Do góry