reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2020

Zgadzam się w 100% :)
Dziewczyny obojętnie jakie mamy wyznania, podejścia do trudnych tematów i jakie byśmy podjęły wybory - szanujmy je wzajemnie.

Ktoś tu pytał o brzuchy - ja brzucha jako takiego nie mam, ale mam spore nabrzmienie i wybrzuszenie w okolicach linii bielizny. Czuć już na pierwszy dotyk, że ta ciąża jest :)

Odkryłam też, dlaczego nie mam mdłości - mam je po prostu z głodu, tylko jem tak często, że tego nie wyłapałam. Po 3-4 godzinach zaczyna mnie strasznie mulić i przechodzi po pierwszym połkniętym kęsie czegokolwiek :)
Tak to prawda z tymi mdłościami mam to samo jak co 2h gęba czegoś nie żuje to zaraz ciąga na wymioty
 
reklama
ja polecam tetrowki dobrej jakosci a mniej.. szybciej miałam kupione takie zwykłe z allegro to sie powyciągały i wstyd bylo to gdzies pokazać :D takie lepsze we wzorki mam do teraz i są jak nowe :)
To ja tylko mysle o takich rzeczach jak butelki i tetrówki bo fajne zestawy za niewielkie pieniadze poznajdywalam [emoji23]
 
Od tego jak bardzo genetycznie coś poszło nie tak. Może być wysokofunkcjonujący lub bardzo nisko funkcjonujący. Jednych można wypracować drugich mniej
No właśnie, a tego chyba nie da się ocenić jeszcze w ciąży 🤷 ??? W mojej rodzinnej wiosce jest chłopak, który normalnie funkcjonuje, pracuje, ma znajomych, no i wtedy sobie tak myślę, że np. mógłby nie dostać szansy (gdyby matka zdecydowała się usunąć ciążę) na właściwie normalne życie..
 
Ja akurat tetrowek nie polecam. Tzn może ze 3 sztuki do przykrycia
Ale ja mówię z perspektywy posiadania dziecka wogole nie rzygajacego

Można ją było w wieku 2 tyg dać na brzuch od razu po jedzeniu i nic tylko ślina wyciekała :D po jedzeniu często na brzuch od razu dawałam
 
Wiem wiem :) te cienkie biale to moga papier toaletowy zastąpic jedynie [emoji23] albo flanelowe poszukac gdzies :)
ja polecam tetrowki dobrej jakosci a mniej.. szybciej miałam kupione takie zwykłe z allegro to sie powyciągały i wstyd bylo to gdzies pokazać :D takie lepsze we wzorki mam do teraz i są jak nowe :)
 
Wiesz ja mam nawet koleżankę i kolegę z piaskownicy ona niskofunkcjonująca on bardzo wysoko. Nigdy nic nie wiadomo co życie przyniesie . Ale napewno to bardzo trudna droga.
No właśnie, a tego chyba nie da się ocenić jeszcze w ciąży [emoji1745] ??? W mojej rodzinnej wiosce jest chłopak, który normalnie funkcjonuje, pracuje, ma znajomych, no i wtedy sobie tak myślę, że np. mógłby nie dostać szansy (gdyby matka zdecydowała się usunąć ciążę) na właściwie normalne życie..
 
Ja akurat tetrowek nie polecam. Tzn może ze 3 sztuki do przykrycia
Ale ja mówię z perspektywy posiadania dziecka wogole nie rzygajacego

Można ją było w wieku 2 tyg dać na brzuch od razu po jedzeniu i nic tylko ślina wyciekała :D po jedzeniu często na brzuch od razu dawałam
Mój też nigdy nie ulewal, ale używał ich jako przytulanek, miałam chyba z 7 sztuk.. Jeszcze czasem mu się zdarzy ocierać łezki pieluszka, albo z nią zasnąć 😉
 
reklama
Na allegro zestaw 4 butelek plus akcesoria z philips avent ktore bardzo polubilam 8 lat temu 120 zl . A na niektorych aukcjach nawet mniej. Tetry gdzies mi na fb sie wyswietlily po 2zl sztuka

Kurcze to dobra cena, ja widziałam jakieś tetry bawełniane muślinowe po 39zl, chyba muszę się tu wśród Was rozeznać bo zostanę z dwiema pieluchami [emoji23]
 
Do góry