reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2020

reklama
A ja wierzę że będzie druga córka i nie zamierzam na razie nic kupowac 😁 mąż oczywiście swoje- będzie chłopiec- ale niech se gada :)
Ja w kwestii ciuszkow jestem minimaliska, większość rzeczy dostałam po innych dzieciach, koleżanki mi pożyczyły, albo dostałam w prezencie.. Ciuszki sama zaczęłam kupować chyba jak synek miał ponad rok 😉 Jakoś nie wydalabym majątku na takie małe ubranka, bo są tylko na chwilę, za to z tymi większymi już lubiłam poszaleć 😁
 
Moj brzuch wyglada jak zwykle jak sie najem [emoji23], ale ja zawsze mialam bębenek :) no z tym ze jak sie najadalam to sie miescil w spodniach. Teraz w dresie i legginsach to nie odczuwam roznicy
 
Od tego jak bardzo genetycznie coś poszło nie tak. Może być wysokofunkcjonujący lub bardzo nisko funkcjonujący. Jednych można wypracować drugich mniej
Ale jest tak, że zespół Downa nie jest tak samo intensywny u wszystkich?? Nie wiem jak to nazwać.. Ale ostatnio widziałam w dzień dobry TVN grupkę dzieciaków, no i chłopak rzeczywiście miał problem z wypowiedziami itd., ale była tam taka dziewczyna, która po prostu przepięknie się wypowiadała i wydawała się całkowicie sprawna.. generalnie sama się wtedy zastanawialam jak to jest i od czego zależy..
 
Nooo ja właśnie szukam jakiś wygodnych ciążowek. Ale chyba wstrzymam się do badań 01.04 bo ciągle jakaś niepewność mnie trzyma po wszystkich przejściach :( co do wagi,nie przytylam ale w spodnie się już żadne nie mieszcze bo brzuszek jako taki juz jest :) obecnie równo 11tyg

Bardzo wygodne jeansy kupiłam w h&m, elastyczne z takim pasem wysokim i normalny, klasyczny krój [emoji846] polecam
 
dziewczyny mnie tez chwilę nie bylo i po ostatniej burzy jestem w szoku co sie znowu dzieje.. nie będę tego nawet komentować...

co do wyprawki to moj mlody miał 53cm i ciuszki na 50/56 były dobre przez pierwsze tygodnie ... dużo ubranek miałam np koszule kombinezony czy spodnie na szelkach które ubrałam małemu tylko 1 raz do zdjęcia...

ja stawiam na wygode swoją i dziecka więc obowiazkowo body + dresy to niezawodny zestaw u nas od 1,5 roku... na strojenie malucha przyjdzie czas.. teraz jyz spokojnie moge ubrac mu koszulę ale w jeansach widze ze mu nie wygodnie więc niule ubieramy :)

ja może poczynię jakiś zakup po prenatalnych... chociaż dla chlopaka to mam wszystko :)

pieluch nie kupuję bynajmniej narazie bo nie chcę tego magazynować, wogóle dużo rzeczy się kupuje a potem okazuje się ze to wogóle nie jest przydatne albo dobre tylko na chwilę więc ja sie będę bardzo ograniczać :)
 
reklama
Do góry