reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2020

reklama
Mam prośbę, czy dziewczyny po prenatalnych lub te co miały usg w skończonym 10 tc mogłyby napisać jakie tętno miały ich maluchy w tym czasie? Bo mimo, że lekarka mówiła, że jest ok to wkręcam sobie, że za niskie jak na ten tydzień. :unsure:
11 tydz fhr 170...nie wkrecaj sobie i nie czytaj tego głupiego Internetu skoro lekarz mówi,że jest ok.
 
Zgaga to przekleństwo, ja miałam w tamtej ciąży,a i teraz już mnie łapie czasem:-/
Ale z tym związany jest kolejny przesad który mów i że jak się ma zgaga to dziecku rosną wlosy:-p moja Zosia miała bujną czuprynke jak się urodzila:-)
Ja nie wiem co to zgaga, a synek też miał czuprynke 😁😁 Ale słyszałam też o tych przesądach 😉
 
Zrobiłyście mi niezłego smaka na frytki... już wiem co dzisiaj na obiad :)
Ja też dziś kotlety z frytkami i mizerią 😁 Plus krem ze świeżych pomidorów.. Choć w sumie teraz mi niedobrze na samą myśl, że mam to ugotować 😜 Nie wiem, czy to sprawka dużych dawek duphastonu, które biorę od kilku dni, ale lekko mi powróciły mdłości...
 
Ja też słyszałam
U mnie się nie sprawdził ja też nie wiem co to zgaga a córka miała czarne dość długie włosy choć szybko się wytarły
Teraz ma blond :)
Mój synek miał brązowe, które w słońcu mieniły się na rudo, a my z mężem mamy oboje bardzo ciemne włosy i byliśmy zdziwieni 😁😁 A teraz ma ciemny blond, choć myślę, że z czasem będzie miał ciemne jak my, bo mój mąż też był blondynem jako dziecko 😉
 
Zgaga to przekleństwo, ja miałam w tamtej ciąży,a i teraz już mnie łapie czasem:-/
Ale z tym związany jest kolejny przesad który mów i że jak się ma zgaga to dziecku rosną wlosy:-p moja Zosia miała bujną czuprynke jak się urodzila:-)
Ja w pierwszej ciąży umierałam na zgagi. Miałam takie nasilenie zgagi jakbym miała psa urodzić 🤣😂. Koniec końców dziecko urpdziło się łyse i miało takie 3 długie włoski na czubku głowy. Mama stwierdziła że to na pewno przez te włoski ta zgaga.
 
mnie wczoraj dopadly mdłości po południu i wieczorem skończyłam w wc... w zyciu bym nie podejrzewała ze ciąża może być tak męcząca...
Ja też dziś kotlety z frytkami i mizerią [emoji16] Plus krem ze świeżych pomidorów.. Choć w sumie teraz mi niedobrze na samą myśl, że mam to ugotować [emoji12] Nie wiem, czy to sprawka dużych dawek duphastonu, które biorę od kilku dni, ale lekko mi powróciły mdłości...
 
reklama
Czy wy też macie taki nieprzyjemny smak w buzi? To chyba nie są mdłości, ani zgaga to też chyba nie jest, taki smak jakby mi się fermentowało wszystko w żołądku. Zęby myje z 5 razy dziennie, czasem tic tac albo guma do żucia pomoże. Dziwne to w poprzedniej ciąży tego nie miałam. Wczoraj przez to zasnać nie mogłam [emoji52]
Popróbować musisz zioła mięta z rumiankiem i pije codziennie po południu mi pomogło zaczęłam trawić normalnie
 
Do góry