reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Październikowe mamy 2020

U niej podobno sepsa byla glownym sprawca. Wirusa zlapala przy okazji oslabienia organizmu.
Zmarła 6. osoba - 27 latka, matka dwójki dzieci, była osłabiona po porodzie, zaraziła ją jej własna matka [emoji33] ... czyli jesteśmy bardzo mocno w grupie ryzyka, fuck
Chyba ze bylo na odwrot. W kazdym razie nie zmienia to faktu ze musimy na siebie podwojnie (lub nawet potrojnie) uwazac
 
Ostatnia edycja:
reklama
Spotykamy się różnych poglądów i wyznań. Nie mam nic do TWOJEGO podejścia, ale mogłaś darować sobie określenie "katotaliban"... pomijając fakt, że nie tylko katolicyzm nie aprobuje "terminacji".
Nie będziesz mnie pouczać jak mam się wysławiać.
W moim odczuciu to ciemnogród i katotaliban. Świadome rodzenie chorych dzieci to sadyzm.
Jestem za eugeniką i nigdy się z tym nie kryłam.
Cieszę się, że jeszcze można mieć wybór.
Proponuję po prostu omijać moje posty dla swojego zdrowia psychicznego.
 
Nie będziesz mnie pouczać jak mam się wysławiać.
W moim odczuciu to ciemnogród i katotaliban. Świadome rodzenie chorych dzieci to sadyzm.
Jestem za eugeniką i nigdy się z tym nie kryłam.
Cieszę się, że jeszcze można mieć wybór.
Proponuję po prostu omijać moje posty dla swojego zdrowia psychicznego.
Kultura słowa na forum obowiązuje wszystkich, niezależnie od poglądów i przekonań 😉
 
Witam. Jestem pierwszy raz, zarówno na forum jak i w ciazy. Termin na początek października. Obaw coraz więcej, zwłaszcza przy sytuacji wokół. Jak dotąd walczę z bakteriami w moczu, jestem w trakcie drugiej 7-dniowej kuracji Uroseptem. W przyszłym tygodniu mam badania prenatalne, z racji wieku(skończone 35 lat). Martwię się ogólnie cały czas i o wszystko...:frown:
 
Witamy :) pamietaj ze grunt to zachowanie zdrowego rozsadku i pozytywne nastawienie :) jesli masz ochote znalezc sie w naszej tabelce podaj termin OM, termin wg OM i USG, skad jestes, czy widzialas jjz serudszko dla @Karolina*87 :)
Witam. Jestem pierwszy raz, zarówno na forum jak i w ciazy. Termin na początek października. Obaw coraz więcej, zwłaszcza przy sytuacji wokół. Jak dotąd walczę z bakteriami w moczu, jestem w trakcie drugiej 7-dniowej kuracji Uroseptem. W przyszłym tygodniu mam badania prenatalne, z racji wieku(skończone 35 lat). Martwię się ogólnie cały czas i o wszystko...:frown:
 
reklama
Witamy :) pamietaj ze grunt to zachowanie zdrowego rozsadku i pozytywne nastawienie :) jesli masz ochote znalezc sie w naszej tabelce podaj termin OM, termin wg OM i USG, skad jestes, czy widzialas jjz serudszko dla @Karolina*87 :)

Tak, widziałam serduszko. Juz jestem po 2wizytach u gin. Niby wszystko było ok. Ale boję się tego wirusa, zwłaszcza że mąż pracuje w Pogotowiu. Termin OM to 31.12.2019, przewidywany poród na 5października.
 
Do góry