reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

reklama
Ja robiłam teraz badania i hemoglobina poszła mi do góry z 10,6 do 10,9. Brałam tylko zestaw witamin LadeeVit. Tam jest dużo żelaza i pilnowałam tego, żeby popijać czymś z witaminą C, a nigdy herbatą lub kawą. Żelazo poszło z 8,2 do 10,2 (przy normie 6,6-26 mmol/l), więc super. I to pomimo antybiotyku i braku apetytu.

Niestety płytki mi poszły mocno w dół. Zapłaciłam dodatkowo za przeliczenie ręczne, bo zawsze miałam wtedy więcej, a tu wyszło mniej - 104 tys... A mam mieć CC. Jak spadnie poniżej 100, to będę mieć cesarkę w narkozie. Moja siostra też miała, więc więc, że to nie koniec świata, ale to dużo większe obciążenie dla organizmu jednak. Siostra miała na koniec płytki 80 tys. W pierwszej ciąży na sam koniec miałam ciut powyżej 100 tys, czyli tyle co teraz, a zawsze mi stopniowo spadają przez całą ciążę.
Wiesz co, mi tak plytki od poczatku w ciazach leca na leb na szyje. Z 200 tys, co miesiąc mniej. Miesiac temu mialam 144 i gin kazal zrobic reczne liczenie jesli spadna do 120, ale o dziwo wzroslo do 150! Moze u Ciebie tez sie w koncu zatrzyma ta tendencja spadkowa :)
 
A ja mam wyższa niz na początku ciąży. Szok:) mam 13,5. Z tym, że ja od 2 miesięcy pije pokrzywę (teściowa mi zerwała, wymyla,przepuscila przez wyciskarke i zamroziłam ja sobie w takich woreczka do kostek lodu i pije ja z sokami swieżo wyciskanymi ) :)
No to super wynik [emoji4] ciekawe czy by mi pokrzywa przez gardło przeszła. Z sokiem pewnie aż tak jej nie czuć. Bo mi ona śmierdzi. Może chociaż herbatę sobie kupię z pokrzywy.
 
Ja robiłam teraz badania i hemoglobina poszła mi do góry z 10,6 do 10,9. Brałam tylko zestaw witamin LadeeVit. Tam jest dużo żelaza i pilnowałam tego, żeby popijać czymś z witaminą C, a nigdy herbatą lub kawą. Żelazo poszło z 8,2 do 10,2 (przy normie 6,6-26 mmol/l), więc super. I to pomimo antybiotyku i braku apetytu.

Niestety płytki mi poszły mocno w dół. Zapłaciłam dodatkowo za przeliczenie ręczne, bo zawsze miałam wtedy więcej, a tu wyszło mniej - 104 tys... A mam mieć CC. Jak spadnie poniżej 100, to będę mieć cesarkę w narkozie. Moja siostra też miała, więc więc, że to nie koniec świata, ale to dużo większe obciążenie dla organizmu jednak. Siostra miała na koniec płytki 80 tys. W pierwszej ciąży na sam koniec miałam ciut powyżej 100 tys, czyli tyle co teraz, a zawsze mi stopniowo spadają przez całą ciążę.
Ja hemoglobine mam słabą ale chociaż płytki dają rade. Cały czas około 300. Najmniej miałam 271 jak poszłam na morfologie przeziębiona.
 
No to super wynik [emoji4] ciekawe czy by mi pokrzywa przez gardło przeszła. Z sokiem pewnie aż tak jej nie czuć. Bo mi ona śmierdzi. Może chociaż herbatę sobie kupię z pokrzywy.
Ja probowalam pic te herbatki z pokrzywy. Niestety smak i zapach sa takie jakbys zalala siano wrzatkiem. Strasznie mi to przeszkadzało i dalam sobie spokoj, gryzlo w nos i gardło.
 
reklama
Do góry