reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

Ja probowalam pic te herbatki z pokrzywy. Niestety smak i zapach sa takie jakbys zalala siano wrzatkiem. Strasznie mi to przeszkadzało i dalam sobie spokoj, gryzlo w nos i gardło.
dziś szukałam w lidlu ale nie było nic z pokrzywy. Ja mam metodę poczekać aż wystygnie i wychylić duszkiem jak mi coś nie podchodzi[emoji2] miałam kiedyś pokrzywe z pomarańczą i nawet była znośna
 
reklama
Mam pytanie do Mam już mających dzieci - może jest głupie, ale się totalnie nie orientuję... czy łóżeczko 90x40 cm starcza na długo dla dziecka? Ewentualnie - jakie duże najlepiej łóżeczko kupić?
 
Mam pytanie do Mam już mających dzieci - może jest głupie, ale się totalnie nie orientuję... czy łóżeczko 90x40 cm starcza na długo dla dziecka? Ewentualnie - jakie duże najlepiej łóżeczko kupić?
Mi 120x60 służyło do 3lat z hakiem.
To małe to chyba taka dostawka dopóki dziecko samo nie siada i wstaje jeśli się nie mylę.
 
Mam pytanie do Mam już mających dzieci - może jest głupie, ale się totalnie nie orientuję... czy łóżeczko 90x40 cm starcza na długo dla dziecka? Ewentualnie - jakie duże najlepiej łóżeczko kupić?
Jako dostawka 1,5 roku jest ok (o ile sie chce tyle miec dziecko w sypialni). Jak takie samodzielne, z niskimi bokami, to tylko do czasu, gdy dziecko sie nie podciaga.
 
dziś szukałam w lidlu ale nie było nic z pokrzywy. Ja mam metodę poczekać aż wystygnie i wychylić duszkiem jak mi coś nie podchodzi[emoji2] miałam kiedyś pokrzywe z pomarańczą i nawet była znośna
Ja pije sok z pokrzywy gotowy w butelce, zamówiłam w gemini , pasuje mi bo się pije stężony w małych objetosciach , 2 x dziennie , tylko po 25 ml
 
Ja pije sok z pokrzywy gotowy w butelce, zamówiłam w gemini , pasuje mi bo się pije stężony w małych objetosciach , 2 x dziennie , tylko po 25 ml
O popatrz dobrze wiedzieć,że jest też w takiej formie. 2xdziennue te 25ml to nie będzie problem. Dzięki [emoji4]
 
Mam pytanie do Mam już mających dzieci - może jest głupie, ale się totalnie nie orientuję... czy łóżeczko 90x40 cm starcza na długo dla dziecka? Ewentualnie - jakie duże najlepiej łóżeczko kupić?
Widzialam takie łóżeczko, jest naprawde malenkie. Kolezanka ma takie dla synka, a synek duzy i jak mial pol roku (8kg) to juz wypelnial cale to lozeczko i nie mogl sie obrocic. Problemem nie jest dlugosc tylko szerokosc.
 
reklama
Do góry