reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

reklama
Dziewczyny na co zwrócić uwagę przy zakupie kosza Mojżesza?

To zależy czego potrzebujesz :) ja wzięłam taki ze stojakiem odwracalnym, żeby stał stabilnie do spania i robil za Bujak/kołyskę.
Wnętrze można szybko zdjąć i wyprać, a sama skorupka z lekkiego plastiku łatwa do wyczyszczenia. Spod perforowany żeby oddychał.
Te bambusowe/roślinne się kruszą i szybko niszczeją z tego co widziałam.
IMG_1439.JPG
 

Załączniki

  • IMG_1439.JPG
    IMG_1439.JPG
    145,6 KB · Wyświetleń: 514
Dzięki za odpowiedzi [emoji4] No to chyba kupimy jakieś większe, żeby jednak starczyło dłużej... Ale kurczę, to wybieranie jest trudniejsze niż myślałam, zwłaszcza, że nie chcę wydać na to fortuny, a rozstrzał cen jest niesamowity [emoji53]
 
Dzięki za odpowiedzi [emoji4] No to chyba kupimy jakieś większe, żeby jednak starczyło dłużej... Ale kurczę, to wybieranie jest trudniejsze niż myślałam, zwłaszcza, że nie chcę wydać na to fortuny, a rozstrzał cen jest niesamowity [emoji53]
Must have to regulacja poziomu materaca (nie wiem, czy ktos produkuje takie buble, ktore tego nie maja) i wyjmowanie szczebelkow. Reszta: szuflada, opuszczany bok, bujanie, funkcja tapczanika itd. - to juz kwestia indywidualna. Dziecku raczej obojetne, czy ma takie lozko za 250 zl, czy 1250 zl, ale rodzicom tez musi pasowac do wizji pokoju :)
 
Coraz więcej mam decyduje się też na turystyczne zamiast klasycznego drewnianego dokupując tylko lepszy materac.
Do takiego również montujesz przewijak, organizer, masz regulowaną wys. a zamiast wyjmowanych szczebelków "drzwiczki na zamek"
Dzięki za odpowiedzi [emoji4] No to chyba kupimy jakieś większe, żeby jednak starczyło dłużej... Ale kurczę, to wybieranie jest trudniejsze niż myślałam, zwłaszcza, że nie chcę wydać na to fortuny, a rozstrzał cen jest niesamowity [emoji53]
Link do: LIONELO SVEN PLUS KOJEC ŁÓŻECZKO TURYSTYCZNE mater
Koleżanka ma ten zestaw +dokupiony materac pianka/lateks i na moje oko stabilne, ładne, łatwo przenieść w inne miejsce. Gdybym nie miała tego po Michaśku to bym zamawiała coś w tym stylu.
 
Między 33 a 37 masz mocz, morfologia, kila,HIV, hbs, HCV, wymaz Gbs, czystość pochwy-biocenoza. Ja mam takie w karcie ciąży. Później zostaje już tylko mocz, morfologia i ktg.


Hej :)

Ktoś wie z tych starszych tygodni ciąży jakie nam badania /wymazy zostały do zrobienia ? Mówię tak od 33-34 TC ? Hmm ;)
 
reklama
Do takiego również montujesz przewijak, organizer, masz regulowaną wys. a zamiast wyjmowanych szczebelków "drzwiczki na zamek"
Z plusów: dziecku nie wpadają kończyny między szczeble, mobilność.
Z minusów: jest mniej przewiewne, wiele z nich szeleści (nie mam pomysłu, jak to sprawdzić w sklepie), gorzej się utrzymuje w czystości.
Nie krytykuję tego rozwiązania, sama dla I dziecka miałam najpierw kołyskę a tak po pół roku kupiłam właśnie turystyczne na stałe do pokoju. W sumie chcialam nim jezdzic miedzy pokojami, ale mam drzwi 70 i brakło odrobinę. Dla II dziecka jednak tego turystycznego nie wyciagnelam, tylko kupiłam "tapczanik" szczebelkowy. Niby za 1,5 roku chce to szczebelkowe oddac III dziecku, ale może cos innego mi strzeli do glowy ;)
 
Do góry