reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

reklama
Na pewno szczawianu wapnia to nic złego. Bo ja akurat je miałam poprzednio i lekarz mi mówił ze to jest ok

Chodzi o kryształki.Moga być objawem kamicy nerkowej.Juz raz kolkę nerkowa w pierwszej ciąży miałam.Bol koszmarny, wolę rodzić trzy razy pod rząd niz mieć kolkę jeden raz...
 
Ja mam 7,3 [emoji15] [emoji15] to Wy macie supet podług mnie. Ale ja nawet przed ciążą miałam niską więc taka chyba moja uroda...

A ja mam wyższa niz na początku ciąży. Szok:) mam 13,5. Z tym, że ja od 2 miesięcy pije pokrzywę (teściowa mi zerwała, wymyla,przepuscila przez wyciskarke i zamroziłam ja sobie w takich woreczka do kostek lodu i pije ja z sokami swieżo wyciskanymi ) :)
 
Górny Śląsk na pole ? Pierwsze słyszę .....
No cóż tak jak pisze mówię tak i tak. Ale męża aż z ciekawości zapytałam i też na pole częściej mówi, też Ślązak ;) natomiast jak wiadomo różnice są wszędzie nawet w gwarze między dwoma miejscowościami więc nie sądzę żeby to było coś dziwnego [emoji6]
 
No cóż tak jak pisze mówię tak i tak. Ale męża aż z ciekawości zapytałam i też na pole częściej mówi, też Ślązak ;) natomiast jak wiadomo różnice są wszędzie nawet w gwarze między dwoma miejscowościami więc nie sądzę żeby to było coś dziwnego [emoji6]

Dla mnie bardzo! Mieszkam na Śląsku od urodzenia, znam mnóstwo ludzi z GOPu i nigdy przenigdy nie słyszałam NA POLE a wręcz każdy się z tego troszkę podśmiewa ;D
 
Ja mam 10,6 i łykam zelazo, ciekawe czy poszlo w gore [emoji3]
Ja robiłam teraz badania i hemoglobina poszła mi do góry z 10,6 do 10,9. Brałam tylko zestaw witamin LadeeVit. Tam jest dużo żelaza i pilnowałam tego, żeby popijać czymś z witaminą C, a nigdy herbatą lub kawą. Żelazo poszło z 8,2 do 10,2 (przy normie 6,6-26 mmol/l), więc super. I to pomimo antybiotyku i braku apetytu.

Niestety płytki mi poszły mocno w dół. Zapłaciłam dodatkowo za przeliczenie ręczne, bo zawsze miałam wtedy więcej, a tu wyszło mniej - 104 tys... A mam mieć CC. Jak spadnie poniżej 100, to będę mieć cesarkę w narkozie. Moja siostra też miała, więc więc, że to nie koniec świata, ale to dużo większe obciążenie dla organizmu jednak. Siostra miała na koniec płytki 80 tys. W pierwszej ciąży na sam koniec miałam ciut powyżej 100 tys, czyli tyle co teraz, a zawsze mi stopniowo spadają przez całą ciążę.
 
Dla mnie bardzo! Mieszkam na Śląsku od urodzenia, znam mnóstwo ludzi z GOPu i nigdy przenigdy nie słyszałam NA POLE a wręcz każdy się z tego troszkę podśmiewa ;D
No widzisz ja też na Śląsku od urodzenia i u nas się tak mówi [emoji23] piszesz o GOP'ie - ja nie z tej części Górnego Śląska tylko z Pszczyny
 
reklama
Do góry