reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

reklama
Witam dziewczyny. Gratuluję wszystkim wizytującym pomyślnych wieści:) siedzę teraz przy otwartych drzwiach balkonowych i tak przyjemnie wieje, aż trudno uwierzyć, że dzisiaj ma być znów tak gorąco. Miłego dnia:)
Dzień Dobry [emoji4] ja też przy otwartych drzwiach balkonowych siedzę. Super teraz wietrzyk wieje. Wczoraj popadało i narazie jest fajnie ale pewnie jeszcze z godzina i zacznie się upał...miłego dnia Mamuśki [emoji2]
 
Moja dzidzia ma się dobrze.Ma małe pielektazje, ale powinny zniknąć (są mniejsze niż u braci).
Poza tym wszystko wręcz idealne, Machała do nas rączkami, ssała sobie paluszki.Glowka jest już w dół, więc przygotowana do drogi.
Przepływy też są ok, łożysko wydolne ...

Wagi niestety zapomniałam, ale jest większa niż sugeruje to tydzień ciąży.Jak dostanę wyniki to napiszę ile waży, bo ... Zapomniałam z tego wszystkiego.
Nadal jest dziewczynka, w co nadal ciężko mi uwierzyc.

W dodatku okazało się, że nasi znajomi, ktorzy baaaardzo długo się starali o bobaska będą rodzicami!
Gratulacje super że z dzidzią wszystko ok
 
My chyba podobnie rodzimy! Ja mam termin na 20.10., Ty chyba na 19??
Chłopaki niezle idą! Moi we wtorek mieli po 1300 g. Ale przy Twoich sie chowaja! :)
Tak, na 19, ale cc juz na poczatku października planujemy ;) gin powiedzial ze "jak na blizniaki to wow". Cieszy mnie to tym bardziej ze starszy synek slabo rosl w trzecim trymestrze i nawet gdyby z blizniakami mialo byc podobnie, to juz maja i tak ładna wage ;)
 
reklama
Do góry