reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

No właśnie wiem ;(((( dlatego ciagle bije się z myślami jednego dnia mówię biorę jednorazowa a drugiego szukam innego rozwiązania. Leżałam 24h po szwie w takiej koszuli na oddziale w maju i byłam spocona jak świnka a tylko LEŻAŁAM.
To może kup sobie w Pepco. Zapłacisz jak za jednorazową 10zł. A ja z ostatniej tam zakupionej jestem bardzo zadowolina i materiał o dziwo spoko nawet na ten upał.
 
reklama
Wg mnie lepsza bawelniana koszula niz jakies cuda jednorazowe. Ja swojej nie pobrudzilam podczas porodu, dziecko podano mi w maziacj plodowych na piersi, podciagajac koszule pod szyje. Wpadki z krwia na koszuli zdarzaja mi sie pozniej (jak i podczas miesiaczki) podczas snu lub toalety.
 
Wg mnie lepsza bawelniana koszula niz jakies cuda jednorazowe. Ja swojej nie pobrudzilam podczas porodu, dziecko podano mi w maziacj plodowych na piersi, podciagajac koszule pod szyje. Wpadki z krwia na koszuli zdarzaja mi sie pozniej (jak i podczas miesiaczki) podczas snu lub toalety.

Tez jetem zdecydowanie za bawełniana! Moja siostra teraz niedawno rodziła w tej jednorazowej i mówi, że to był pierwszy i ostatni raz. Nieprzyjemne w dotyku, jak się trochę zmoczylo to się jej lepilo do nóg. Mówi, że to samo zło :)
 
dziewczyny z Lodzi - macie jakieś sprawdzone miejsce na usg prywatnie, dobry sprzet i dość szybki termin?
To może kup sobie w Pepco. Zapłacisz jak za jednorazową 10zł. A ja z ostatniej tam zakupionej jestem bardzo zadowolina i materiał o dziwo spoko nawet na ten upał.
tylko, że ta pepcowa robi sie na prawde krótka przez brzuch...do spania w domu jest super i ją używam co dzień, ale jak chce usiąść jakoś wygodnie, to nie dość, ze siedze za przeproszeniem gołym tyłkiem, to z przodu wszystko na wierzchu, więc ja się jednak przestawiam do porodu na starą bawełnianą sukienke do kolan, żeby sobie swobodnie podczas porodu siadać w różnych pozycjach.
 
dziewczyny z Lodzi - macie jakieś sprawdzone miejsce na usg prywatnie, dobry sprzet i dość szybki termin?

tylko, że ta pepcowa robi sie na prawde krótka przez brzuch...do spania w domu jest super i ją używam co dzień, ale jak chce usiąść jakoś wygodnie, to nie dość, ze siedze za przeproszeniem gołym tyłkiem, to z przodu wszystko na wierzchu, więc ja się jednak przestawiam do porodu na starą bawełnianą sukienke do kolan, żeby sobie swobodnie podczas porodu siadać w różnych pozycjach.

Właśnie te z nowej kolekcji są jakby węższe i dłuższe. Kiedyś faktycznie były takie dość szerokie i krótkie te koszule- właśnie taka mam w domu i tez prawie mi cały tyłek widać [emoji23]
 
Właśnie te z nowej kolekcji są jakby węższe i dłuższe. Kiedyś faktycznie były takie dość szerokie i krótkie te koszule- właśnie taka mam w domu i tez prawie mi cały tyłek widać [emoji23]
A to moze faktycznie cos zmienili o dostosowali do rodzacych ;) w kazdym razie zawsze warto przymierzyc.
 
No to fajnie się masz bo u mnie trzeba mieć wszystko [emoji23] w sensie dla siebie (podpaski poporodowe, dla chętnych podkłady na łóżko, koszule do porodu - no wszystko) za to dla dziecka wystarczy pampersy, krem i chusteczki nawilżane
U mnie w szpitalu tez dla siebie musze miec wszystko, ale za to dla dziecka nie musze miec nic bo szpital zapewnia [emoji4] ale tak czy siak wezme ze soba jakis krem, pieluszke i moze kilka pampersow w razie w [emoji3]
 
Właśnie te z nowej kolekcji są jakby węższe i dłuższe. Kiedyś faktycznie były takie dość szerokie i krótkie te koszule- właśnie taka mam w domu i tez prawie mi cały tyłek widać [emoji23]
Ja mam czarna koszule nocna z Reserved do porodu, jest dluuga a kosztowala 19,99 wiec moze skonczyc w koszu [emoji3][emoji3]
 
reklama
Do góry