reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

reklama
Z koncem sierpnia :oo2:
Ja tylko krótka pogode oglądałam, mowili że od niedzieli ma być chlodniej, ehhh...

A już myślałam, że bedzie chłodniej i małego ciuszki upiore i poprasuje, bo narazie tylko siedzę przy wentylatorze i "zdycham ".

Ja właśnie puściłam 2 pralkę [emoji23] musiałam je jakoś posegregować bo układałam je rozmiarem „na oko” a nie z metki bo co producent to inaczej rozmiarówka wychodziła
 
@mimi00 Odnośnie karty ciąży, to szczerze nie wiem czy to coś da, bo część z góry mnie już skreśliła. Ale jeśli w późniejszym czasie będzie taka potrzeba i wymóg, żeby dołączyć do forum zamkniętego to nie widzę problemu podesłania takiego zdjęcia np. do moderatorki, chociaż jak już dziś zostało powiedziane większość mam mnie tam nie chce, wiec zostanę tu z Wami o ile też zaraz nie uciekniecie tam.
Nie no chyba takich wymogów to nie będzie. Zresztą co ją tam wiem sama nie jestem tu jakoś mega długo.
 
Kurczę, ja muszę codziennie prasować koszule bo mąż do pracy potrzebuje. Jak ja tego nie lubię. Nie mieszkasz może gdzieś w kujawsko-pomorskim? :D
No nie :D ale teraz i tak o prasowaniu ani mysle, do prasowania wyprawki zatrudnie babcie, ja nie moge stac w miejscu dluzej niz 3 minuty bo mnie kregoslup nasuwa :/
 
Żebyśmy jeszcze dowodów swoich nie musiały wysyłać nigdzie [emoji16]
Dokładnie [emoji2]
Ale tutaj i tak jest względny spokój. Na kafeterii to dopiero jest spamu trollów i innej zarazy A jakoś każdy pisze i ma w du..e kto to czyta. Byłam tam na forum staraczek i poruszałyśmy tam bardzo intymne tematy i jak ktoś trzodził to po prostu go ignorowałyśmy.
 
Tez wyszłam z tego założenia i we wrześniu bede tylko lezec i pachniec [emoji23][emoji3]

Tez miałam taki plan. A tu te upały nie do zniesienia. Upralam 3 pralki (kocyki,pieluchy,prześcieradła, rożek, Rogala, poszewki itd) ale ubranka czekają. Miałam plan żeby je na dniach poprasować i wstawić resztę... ale użycie żelazka wydaje mi się teraz totalnie słabym pomysłem :) wiec chyba zostanie mi trochę pracy na wrzesień.
 
reklama
Do góry