reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

reklama
A na krwotoki nie trzeba brać też rutyny, stąd najlepiej rutinoscorbin? Moja córka miała wczoraj krwotok - pół godziny leciało... Z ostatnich badań krwi wychodziło, że ma hemoglobinę w górnej granicy normy i jest też fanką kaszanki, więc się tym nie przejmuję. U nas takie krwotoki w dzieciństwie są normą niestety.
Tylko że ja już słyszłam od gina teorię, że rutyna w ciąży niedobra na naczynia maciczne... Z drugiej strony, mama przedszkolaka, który ma krwotoki z nosa, usłyszała, że w rutinoscorbinie (nie mówiąc o syropkach dla dzieci) tej rutyny jest tak mało, że to wszystko pic na wodę i że to nie uszczelni naczynek, więc skierował ich na wypalanie (?) tych naczynek w nosie, które krwawiły.
 
Z wózkami też mam przeprawę, nawet już nie wiem w ilu sklepach byłam i ile tego przejrzałam w internecie. Początkowo zależało mi na amortyzacji, pompowanych kolach i żeby miał już te wszystkie dodatki w postaci torby, moskitiery, śpiworka itp. Spodobał mi się Espiro Next i w zasadzie byłam na niego zdecydowana. Ale, że kobieta zmienna jest i wozek będę wnosić dość często na 2 piętro to jednak waga i możliwość szybkiego i latwego złożenia wygrała. Pomyślałam, że mogę kupić przeciez spacerówkę, juz taka na przyszłość i do tego gondole. I tak wybor padl na Joie Mytrax Signature Flex, chyba będziemy w weekend zamawiać. Mam nadzieję, że to będzie dobry wybór i za bardzo mi dziecka nie wytelepie w nim. W sumie to stwierdziłam, że nie wyprodukowali jeszcze dla mnie wózka idealnego
 
Tylko że ja już słyszłam od gina teorię, że rutyna w ciąży niedobra na naczynia maciczne... Z drugiej strony, mama przedszkolaka, który ma krwotoki z nosa, usłyszała, że w rutinoscorbinie (nie mówiąc o syropkach dla dzieci) tej rutyny jest tak mało, że to wszystko pic na wodę i że to nie uszczelni naczynek, więc skierował ich na wypalanie (?) tych naczynek w nosie, które krwawiły.
Moja gin też rutinoscorbinu nie poleca. Ale nie wnikałam w argumenty dlaczego jest przeciwko.
 
reklama
Do góry