reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

reklama
@Pilades jak mieszkałam pod Opolem to tam tez mega burze. Tutaj to jakas namiastka. W nocy byla burza ale co z tego jak z rana znowu zaduch. Mógłby chociaż troche deszczu spaść.
 
Zapytam moją ginekolog na wizycie, a można z przepukliną rodzić naturalnie?

Właśnie sama jestem ciekawa czy można rodzić sn, bo nie ukrywam że tak bym chciała. Pytałam położnej w szpitalu , to twierdziła że przepuklina nie jest wskazaniem do cc. Ale dokładnie dopytać w piątek mojego gina, bo mam zwykłą wizytę.
 
Przed wejściem do gabinetu dopadł mnie skurcz łydki. Lekarz powiedział, że przy upałach tak bywa, i żeby leżeć z nogami wyżej. No i kawa to samo zło.
Pytanie do dziewczyn ktore nie piją zupełnie kawy- czy nie macie skurczy? Ja pije jedna niedużą z mlekiem roślinnym i biorę 6 tab. magne b6.
Ja nie piłam nigdy kawy, ewentualnie zbożowa i nie mam skurczy. Nogi mi nie puchną, chociaż bardziej zmęczone mam od tych upałów..
 
Dziewczyny mam pytanie, czy któraś z Was odczuwa ból pępka? Ogólnie to od jakiś dwóch tygodni czuję takie mocniejsze rozciąganie w tej okolicy a od dwóch dni to boli szczególnie przy chodzeniu i podnoszeniu się :( pępek mam schowany, więc to raczej nie to że się podrażnia
Miałam raz w nocy, ale to tylko chwilę trwało. Ale ból okropny. Ginekolog mówił, ze mały pępowina się bawił..
 
Przed wejściem do gabinetu dopadł mnie skurcz łydki. Lekarz powiedział, że przy upałach tak bywa, i żeby leżeć z nogami wyżej. No i kawa to samo zło.
Pytanie do dziewczyn ktore nie piją zupełnie kawy- czy nie macie skurczy? Ja pije jedna niedużą z mlekiem roślinnym i biorę 6 tab. magne b6.
Nie pije kawy, skurcze lydki juz mialam kilka miesięcy temu (plus spiny brzucha), od tego czasu biore magne b6. Aktualnie tez 6 tabletek, ale forte...
 
Hej! Codziennie was czytam, ale nie chce mi się pisać [emoji23] te upały są straszne! Siedzę często w basenie, bo nie idzie wytrzymać. Wczoraj byłam na wizycie, wszystko okej. Szyjka lekko skrócona, ale jest stabilnie i czuję się niezle! Zauważyłam, ze zaczynaja mi puchnąć palce, stopy i łydki. Cała puchnę [emoji23] Codziennie pod wieczór zgaga. Czuję się trochę jak taka kulka, mimo że trzymam się dalej tych 7 kg ( z czego 2 to chyba same piersi, 3 rozmiary większe :/ ) na plusie. Położna starej daty i znowu zaczęła mi robić wykłady, ze ze swojej przedciążowej niedowagi powinnam być teraz minimum 3 kg więcej na plusie niż jestem. Nie da się tego słuchać. Cóż, ja tam się cieszę ze dużo nie przytyje. No i budzę się w nocy minimum 3 razy na siku. Za 2 godziny wybieram się na pierwsze zajęcia do szkoły rodzenia. Jutro zaczynam 32 tydzien! A i zastanawiam się gdzie by tu jechać drugi raz na wakacje z narzeczonym, tym razem w Polsce. Polecacie coś? :)
Każda z nas przybiera inaczej więc się nie przejmuj. Jeśli wyniki masz ok to wszystko jest w najlepszym porządku:D wakacje?? Gratuluję energii!:D mieliśmy jechać z mężem na weekend nad morze.. Wszystko zalatwione już a ja stwierdziłam, ze nie ogranę 350 km i wędrówek po plaży:p i spędziliśmy miły weekend w domku :D
 
reklama
Do góry