reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

Dziękuję, że to napisałaś. Ja mam zastój mózgu od tego upału i od kiedy przeczytałam posta to się zastanawiałam JAK??? i ni cholerę nie umiałam sobie tego zwizualizować :D
Ja też [emoji23] [emoji23] i tak myślę i myślę A że z myśleniem nie jest lekko ostatnio to nic nie napisałam.
 
reklama
Dziewczyny, monitor oddechu. Kupujecie, macie A jak tak to jaki? Ja już nie mam siły o tym myśleć.
 
Ej daj choxiaz trochę nadziei na deszcz już nie mówiąc o samym deszczu [emoji14] u nas miały być burze cały tydzień, sprawdziłam dzisiaj pogodę i co? W środę w przyszłym tyg... 'przelotne'... [emoji23]
Zaczelo grzmieć. Czy bedzie burza w Warszawie? A może przejdzie bokiem? Kto obstawia? :)
 
Mamy ja po wizycie. Mały waży 1590, czyli waga idealna na 30 Tc i 6 dni tak jak nam wypada. Doktor mówi że wk**w pewnie od tych upałów mam, bo mówi że w szpitalu to kobiety szaleją że czasem boi się wchodzić na oddział. Mam trzymać dietę, jak jakaś zachcianka (mało ich mam) to że kawałek czekolady, czy herbatnika jest ok bo gorzej jak się będę wkurzac że nie mogę zjeść i mi nerwy latają...
 
reklama
Do góry