reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

U mnie kompletowanie wyprawki trwa [emoji3] dzisiaj przyszedl mi szlafrok i koszule do szpitala, swoja torbe mysle juz spakowac pod koniec sierpnia. Zastanawiam sie nad ubrankami dla małej.. ile macie pajacow, body, spiochow na rozmiar 56?
Gdzie zamawiałam koszule i szlafrok? Wrzuć foty ;)
 
reklama
U mnie kompletowanie wyprawki trwa [emoji3] dzisiaj przyszedl mi szlafrok i koszule do szpitala, swoja torbe mysle juz spakowac pod koniec sierpnia. Zastanawiam sie nad ubrankami dla małej.. ile macie pajacow, body, spiochow na rozmiar 56?
Ja na 56 mam 2 pajace, body, 2 polspiochy i 2 kaftaniki resztę rozm 62, 68. Stwierdziłam że jak będzie potrzeba to się dokupi 56 na szybko, smyk mam 300m od domu
 
Nie pije kawy, skurcze lydki juz mialam kilka miesięcy temu (plus spiny brzucha), od tego czasu biore magne b6. Aktualnie tez 6 tabletek, ale forte...
Mój kolega farmaceuta odradzil mi magne B6 forte, który chciałam ostatnio kupić, niby ten sam producent ale powiedział że tylko magne B6 jest przebadanym lekiem. Tym samym potwierdził słowa mojego ginekologa.
 
U mnie kompletowanie wyprawki trwa [emoji3] dzisiaj przyszedl mi szlafrok i koszule do szpitala, swoja torbe mysle juz spakowac pod koniec sierpnia. Zastanawiam sie nad ubrankami dla małej.. ile macie pajacow, body, spiochow na rozmiar 56?

Ja mam z 15 sztuk (zarówno body jak i pajace)
 
Właśnie sama jestem ciekawa czy można rodzić sn, bo nie ukrywam że tak bym chciała. Pytałam położnej w szpitalu , to twierdziła że przepuklina nie jest wskazaniem do cc. Ale dokładnie dopytać w piątek mojego gina, bo mam zwykłą wizytę.
Też mam przepuklinę pępkową po pierwszej ciąży (choć przed tą ciążą wiedziałam tylko, że mam lekkie rozejście mięśni) i moja gin mówiła, że dużo kobiet ma. Nie jest to faktycznie wskazaniem do cc z tego co wiem. Moja gin wskazanie do cc wpisała sobie w kajeciku dopiero kiedy jej pokazałam zaświadczenie od lekarza (z innego powodu), a o przepuklinie wiedziała dużo wcześniej.

Zastanawiam się właśnie, czy mnie też boli coś przy tym pępku, ale mnie boli cały brzuch na środku i mi go mocno wypycha (pępek oczywiście też wystaje)... Próbowałam wymacać gdzie są mieśnie i chyba się rozeszły na 7-8 cm...
 
Ja też dziś po wizycie bałam się okropnie po moich wyczynach sprzataniowych. Wszystko jest ok. Mała waży między 1700 a 1800 gr. Dziś 30 +5. Termin na 4.10 mam i tego się trzyma. Wyniki krwi po konsultacji ok. Toxo też ok. Następna wizyta za 3 tyg i wtedy umowie się na pierwsze KTG. Mam już liczyć ruchy dzidzi 3 razy w ciagu dnia. Mega szczęśliwa jestem i jeszcze raz Wam przypominam żeby na siebie mega uważać 7 i 8 miesiąc to mega ważny czas dotrwamy do 9 i potem będziemy się rozpakowywać wg listy z naszej pierwszej strony. [emoji10]
 
reklama
Do góry