reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

U mnie kompletowanie wyprawki trwa [emoji3] dzisiaj przyszedl mi szlafrok i koszule do szpitala, swoja torbe mysle juz spakowac pod koniec sierpnia. Zastanawiam sie nad ubrankami dla małej.. ile macie pajacow, body, spiochow na rozmiar 56?
 
reklama
Zaczelo grzmieć. Czy bedzie burza w Warszawie? A może przejdzie bokiem? Kto obstawia? :)
A weź w Warszawie to nawet porządna burza nie przejdzie. Którejś nocy niby coś troche zaszalała, ale dla mnie to mało. Ale jak ja pamietam burze na Podlasiu z mojego dzieciństwa to był prawdziwy armagedon :)
 
To chyba zależy od dziecka, mój 4l. Potrafil w ciągu dnia drzemac 2-3 h i iść spać o 21. Było tak przed wakacjami, zobaczymy jak od jutra wróci znowu do przedszkola. Bo na wakacje nie zmuszalam go do drzemki, chodził spać o 22-23 i wstawal 9-10
No ja wiem, u znajomych równolatek śpi w przedszkolu najdłużej, a i tak o 18-19 pada i spi do rana!
Moj jutro zaczyna przedszkole :) Narazie będę go puszczać do drzemki, bo nie chce żeby tam sie rozespał. Ale jak mi będzie w drodze do domu w aucie zasypiał (raptem 3,5 km) to sie zastanowię czy nie zostawić dłużej :)
 
Oficjalnie dowiedziałam się że to przepuklina 2 tyg. temu w szpitalu jak bolał mnie właśnie brzuch w okolicy pępka .Ale pamiętam że przed ciążą już jakiś czas miałam niewielkie twarde zgrubienie zaraz nad pępkiem które mnie nie bolało , ale lekarz rodzinny to zbagatelizował. Niestety teraz w ciąży doszedł ból w tym miejscu :(
Zapytam moją ginekolog na wizycie, a można z przepukliną rodzić naturalnie?
 
A spi w dzień?
Moj 3 latek nie spi od roku :/, a i tak wieczorem zasypia sporo po 21.
Chyba, że jedziemy gdzies dalej autem wtedy zawsze kima i czasem nie da sie go juz obudzić.
Witaj w klubie :)
Mój też od roku bez drzemek.
Spać idzie 21/22!
W aucie zaśnie szybko i już nawet czasem mam diabelską myśł żeby ok 19/20 go zabierać na przejażdżkę...tylko kto mi go później wniesie na pierwsze piętro? :/
W pkolu nie mają drzemek jak go po pracy ok 16tej odbierałam to te 7km do domu stawałam na rzęsach żeby nie zasnął ;)
 
Już jakiś czas temu Wam pisałam o komentarzach mojego brzucha. [emoji53] Szczególnie spotykam się z tym w mojej pracy...Bo tam prawie same babki pracują a do tego koleżanka urodziła 11.07 i ciągle nas porównują [emoji53]
Jesteśmy zupełnie inne, inny też mamy styl życia ech....szkoda gadać.
Ale teksty że "to już chyba za chwilę? ", albo "na pewno 1? Może jednak 2?", to na porządku dziennym...[emoji36][emoji36][emoji36] a ostatnio usłyszałam od znajomych, że jeszcze takiego brzuszka w 8 miesiącu nie widzieli..."[emoji15]
No ale co...dla mnie wygląda zupełnie normalnie na swój wiek. Nie mam rozstępów mimo tego że brzunio jrst DUŻY ale Niunia też jest duża [emoji5].

Z lepszych wieści dziś miałam wizytę III prenatalne. Mała na 8 możliwych punktów dostała 8 [emoji1][emoji1][emoji1] Jest wszystko w porządku i tak...jest dużą Dziewczynką 2350g Jeśli będę rodzić w terminie to muszę się nastawić na cesarkę, bo na pewno będzie ponad 4kg chyba, że urodziła bym w pierwszym tygodniu września najdalej w drugim, to jest szansa, że się urodzi ok 3700-3800
Cudownie było ją zobaczyć [emoji7][emoji7][emoji7] nie mogę się napatrzeć na moją Niunię [emoji173]Zobacz załącznik 883136


Bardzo się cieszę, że wszystko w porządku :-)
 
Na dodatek jeśli po toczeniu krwi tętno u małej nie zacznie rosnąć to jutro rozwiązują ciąże.....

Kochana jak się czujesz Ty i Pola ?
Rośnie Jej tętno ?
Czy jesteś już po toczeniu ?
Ile trzeba odczekać?
Bardzo ciepło o Was myślę Dziewczyny
❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤
 
reklama
Do góry