reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

Liwia super pięknie ladnie. Jestem w 29 i2 a mala 1400 gram. 52 centyl wiec idzie tak samo jak braciszek. Ma juz pięknie policzki ale widziałam na monitorze. Zdjęcia sa wszystkiego tylko nie twarzy wiec nie mam co pokazac. :)
Czyli ogolnie jestes z wizyty zadowolona?
Super, ze mala ok [emoji7]
 
reklama
Dziewczyny jak ja wam zazdroszczę ze macie temat wózków zamknięty ( oczywiście te które już kupiły wózki).Ja dziś znów spędziłam pół dnia w sklepach z wózkami i mam już taki mętlik że echh szkoda gadać....
Non stop coś innego się nam podoba.
Aktualnie dziś stanęło na Espiro next flow.
Miała może któraś z Was do czynienia z tym modelem, bo sprzedawca mega zachwalał :szok:

Nie wiem ile masz wzrostu ale ja mam 163 i przy tym wózku wyglądałam jak nastolatka
 
Też miałam kolczyk w pępku :) W pierwszej ciąży wyciągnęłam i już od tamtej pory nie włożyłam. Na roczrk Antka zrobiłam sobie tatuaż imię i datę urodzenia. Mial być jeden jedyny - jest już 6 :)
Wolę robić tattoo niż rodzić
 
Czyli ogolnie jestes z wizyty zadowolona?
Super, ze mala ok [emoji7]
Jestem zadowolona. Napisała żeby jeszcze przyjść za 3 tygodnie jakiś na kolejne usg. Pogadaliśmy sobie o moim wcześniejszym prowadzeniu ciąży i mysle ze chce mi to " wynagrodzić" :) zapomniałam napisać ze Glowa w dol ale szyjka 4,5 cm. Trzyma sie skubana.
 
Ja juz po wizycie i jestem mega zadowolona bo mam zielone światło żeby jechać do rodziców do PL :biggrin2::biggrin2::biggrin2:
Dzisiaj 30+1 mały waży 1300 g, dalej mniejszy ale rośnie proporcjonalnie, wszystko ogólnie dobrze, przepływy dobre, szyjka długa zamknięta i trzyma mocno :p
W połowie miesiąca kontrola u lekarza w pl dla pewności że wszystko jest dalej ok. Dostałam skierowanie na wizytę "organizacyjną" w szpitalu w którym chcę mieć cesarke. Pójdę po powrocie.
Jutro o 4 rano wyjeżdżamy żeby nie jechać w najgorszym upale.
Aaaaaaa już sie nie mogę doczekać :D:D:D

Gratuluje innym wizytujacym :)
Cieszę się razem z Tobą:)
 
Ja wczoraj tak miałam.
Że mało się ruszał. Oczywiście wpadłam w popłoch lekki i dzisiaj od rana leżałam i tylko czekałam aż zacznie fikać.
Jak zaczął to taka ulga, że szok.
Na szczęście brzuch tańczył jak zawsze :-)
Także może Dzidziołki też mają swoje bardziej senne dni ... hmmm
U mnie wczoraj tez jakos tak mała byla mniej aktywna. Myślę ze to przez to niskie cisnienie, dzisiaj juz bardziej buszowała po brzuchu i cale szczescie bo juz przed oczami mialam prze rozne scenariusze [emoji43]
 
Ja juz po wizycie i jestem mega zadowolona bo mam zielone światło żeby jechać do rodziców do PL :biggrin2::biggrin2::biggrin2:
Dzisiaj 30+1 mały waży 1300 g, dalej mniejszy ale rośnie proporcjonalnie, wszystko ogólnie dobrze, przepływy dobre, szyjka długa zamknięta i trzyma mocno [emoji14]
W połowie miesiąca kontrola u lekarza w pl dla pewności że wszystko jest dalej ok. Dostałam skierowanie na wizytę "organizacyjną" w szpitalu w którym chcę mieć cesarke. Pójdę po powrocie.
Jutro o 4 rano wyjeżdżamy żeby nie jechać w najgorszym upale.
Aaaaaaa już sie nie mogę doczekać :D:D:D

Gratuluje innym wizytujacym :)
Super że wszystko w porządku z malenstwem
 
reklama
Ja juz po wizycie i jestem mega zadowolona bo mam zielone światło żeby jechać do rodziców do PL :biggrin2::biggrin2::biggrin2:
Dzisiaj 30+1 mały waży 1300 g, dalej mniejszy ale rośnie proporcjonalnie, wszystko ogólnie dobrze, przepływy dobre, szyjka długa zamknięta i trzyma mocno [emoji14]
W połowie miesiąca kontrola u lekarza w pl dla pewności że wszystko jest dalej ok. Dostałam skierowanie na wizytę "organizacyjną" w szpitalu w którym chcę mieć cesarke. Pójdę po powrocie.
Jutro o 4 rano wyjeżdżamy żeby nie jechać w najgorszym upale.
Aaaaaaa już sie nie mogę doczekać :D:D:D

Gratuluje innym wizytujacym :)
Super wieści [emoji106] [emoji106] milego pobytu w naszej pięknej Ojczyźnie [emoji4] [emoji4]
 
Do góry