reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

reklama
Mąz do pracy pojechal... ja za 2h po syna do przedszkola musze iść......jest tak gorąco..ze przejscie 1km to jakos wyczyn będzie

Ja wyszłam na spacer z psem rodziców i prawie umarłam po 100 metrach... Z powrotem jak szłam siadałam już na każdym murku, co 2 metry i prawie na czworakach do domu wchodziłam. Poleżałam trochę i na szczęście od razu lepiej. Ciśnienie dzisiaj mam oczywiście 90/55... Piję teraz colę dla kofeiny, bo za bardzo mam rozwalony żołądek na kawkę.
 
Ja wczoraj patrzyłam na ten sklep bo był tu polecany ale dla mnie tam jest drogo, a w smyku są wyprzedaże więc wolę jakościowo lepsze rzeczy(pewnie nie wszystkie, ale sklep pewniejszy)
dziewczyny zamawiała już któraś z allegro świat dziecka? ja byłam taka mega podjarana i co? DU*A.... zamówienie złożone w poniedziałek ok godziny 13:00 zapłaciłam przelewem ponad 800zł, w wtorek cisza, pisałam do nich 2 meila z prośbą o informację czy kasa doszła, odpisali że tak, no to ulżyło mi, wczoraj wysłali meila że rzekomo towar wysłany, wysłali numer paczki oraz przewoźnika, paczka taka była nadana ale w 2016 roku... teraz nie odpowiadają na meile i nie odbierają telefonów.... mają mnóstwo pozytywnych opinii na allegro, ale dziś weszłam w te złe... jest masa z lipca.... kufa.... jak się wkur*ię to pojade tam osobiście.... drugi koniec miasta ale mnie zapamiętają do końca życia! grrr! gdybym wiedziała wcześniej że taki ograniczony kontakt to bym w życiu tam nie zamawiała..... :(
no chyba że im się coś porąbało i wysłali złe nr nadania... no ale żeby z 2016 roku? hmmm.....

co do majtek poporodowych to ja na swoją wielką dupę zamówiłam z SENI, pamiętam jak rodziłam syna to te jednorazówki nawet na jedną nogę nie weszły... aż wstyd.... ale raz że rozmiarówka zaniżona a dwa że na "słonie" nie produkują takich rzeczy.... przecież "słoni" w dzisiejszych czasach coraz więcej.....
w każdym razie poszperałam w necie, jednorazowych nie znalazłam w moim rozmiarze, ale znalazłam wielorazowe właśnie z SENI, wzięłam rozmiar większy (całe szczęście) i dziś przyszły, dupsko weszło i jeszcze jeszcze luz, wyglądają fajnie, jednak chyba zrobię z nich jednorazówki bo to takie blllleeee mi się wydaje :D
 
Cos z tym ciśnieniem dziś nie tak, ja też miałam przed południem 90/60... Tak mi słabo było, dobrze że jestem u rodziców na wsi...
 
Ja wczoraj patrzyłam na ten sklep bo był tu polecany ale dla mnie tam jest drogo, a w smyku są wyprzedaże więc wolę jakościowo lepsze rzeczy(pewnie nie wszystkie, ale sklep pewniejszy)

ja do smyka nawet nie zaglądam, według mnie ceny KOSMOS, ostatnio byłam siostrą i więcej tam nie pójdziemy, ja polecałam ten sklep, myślałam że będzie cacy, a tu takie akcje.... ogólnie na innych grupach ciążowych tez go polecają...
 
Kupowałyście może kiedyś koszule ze strony doctornap? Mają fajne ceny (w promocji jest dużo takich za ok. 30 zł) i wyglądają super w porównaniu do tych typowych koszul dla ciężarnych, czy do karmienia... Ale czy to będzie tak samo fajnie wyglądać na żywo?
 
Ja już po wizycie usg 30 tygodnia Natalia rośnie parametry w normie waży 1400 gr szyjka długa zdjęć nie było lekarzowi się śpieszyło miał opóźnienie i badał szybko a ja tyle czasu czekałam żeby małą zobaczyć
Szkoda, że na szybko, ale najważniejsze, że zdrowo rośnie:) u mnie też Natalia siedzi:) zobaczę ją w środę.
 
reklama
Ja mówię o tym smyku internetowym. Stacjonarny jest mega drogi.

ja do smyka nawet nie zaglądam, według mnie ceny KOSMOS, ostatnio byłam siostrą i więcej tam nie pójdziemy, ja polecałam ten sklep, myślałam że będzie cacy, a tu takie akcje.... ogólnie na innych grupach ciążowych tez go polecają...
 
Do góry