reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

reklama
Jakbyś chciała pieluszki,prześcieradła to jest na wyprawkowym wątku. Kocyki,pościele też mogę podeslac bo kupowalam,zmacalam i juz mniej więcej coś mogę nt powiedziec :)
Tak już czytałam i dziękuję skorzystam. Jeszcze ten termometr i do odciagania kataru wiem że jest takie urządzenie pod odkurzacz ale w nocy nie do końca się sprawdza. Jak macie mamusie to wrzucić na wyprawkowy jakieś opinie.
 
Hej dziewczyny. Staram się was nadrabiać, ale remont, castoramy, ikea i inne Liroy Merliny. Dobrze, że sobie przypomniałam, że dziś mam wizytę, bo pewnie bym nie poszła, a ostatnio byłam miesiąc temu na polowkowych. No i dziś pierwsza 'normalna' wizyta u nowego lekarza. W sensie tego od polowkowych. Mam nadzieję, że z Kazikiem wszystko ok. Po nocach spać mi nie daje, bo tak kopie (apogeum o 3 w nocy) a z rana znowu bieganiny po sklepach i tak nam leci czas :) dam znać po wizycie, miłego dnia!
 
Ja też mam takiego ojca co nie wiem czy w przyszłości nie przyjdzie mi płacić na niego alimentów :/ Nie raz mi się takim tekścikiem odgrażał...także ktoś go podszkolił.

@Margonelka też byłam dzisiaj w labie innym niż zwykle i więcej tam nie pójdę...niby to nałęczowska filia Luxmedu ale obsługa porażka. Żółwie tempo obsługi mają w sumie sam raz dla kuracjuszy, nie dla zwykłych ludzi.
Co do gr.krwi w Diag.to nie pamiętam bo w pierwszej ciąży u nich robiłam...pewnie standardowo 2-3dni
Byleby nie microlife - taki do czoła. Mam juz 4 (w awaryjnej sytuacji wysyłam M do apteki i znow przynosi tej samej firmy-,-) i kazdy pokazuje co innego. Najlepszy zwykły, albo taki zwykły tylko elektroniczny :D nie zbliżeniowy.
A dla niemowlaków są tez w smoczku chyba, ale nie miałam.
 
ja dziś byłam na wizycie u lekarza NFZ (przypomnę - chodzę na NFZ i LuxMed), oczywiście USG nie było, zbadał mnie na samolocie i.... nie podoba mu się moja szyjka :( ale nie wiem czy się skróciła czy miękka czy rozwarcie się robi, o tym nie wspomniał, nigdy nic nie mówi (tylko tyle że jest ok) na szczęście już w piątek idę na jednorazowa wizytę prywatną (o tym też pisałam) to się dowiem czegoś więcej...
 
Byleby nie microlife - taki do czoła. Mam juz 4 (w awaryjnej sytuacji wysyłam M do apteki i znow przynosi tej samej firmy-,-) i kazdy pokazuje co innego. Najlepszy zwykły, albo taki zwykły tylko elektroniczny :D nie zbliżeniowy.
A dla niemowlaków są tez w smoczku chyba, ale nie miałam.

no właśnie najbardziej polecany jest microlife! u mnie w mieście 99% właśnie matek go poleca.... sama mam ale nie wiem czy jestem do końca zadowolona...
 
Tak już czytałam i dziękuję skorzystam. Jeszcze ten termometr i do odciagania kataru wiem że jest takie urządzenie pod odkurzacz ale w nocy nie do końca się sprawdza. Jak macie mamusie to wrzucić na wyprawkowy jakieś opinie.
No właśnie też teraz myślę nad twrmometrem i czymś do noska i również chętnie poczytam co mamy polecają:)
Jedynie z nianka elektroniczna się wstrzymuje. Na początku jakoś ogarne i jak z malym będzie ok to kupie. Jakby się coś dzialo (tfu tfu)to biorę monitor oddechu.
 
Byleby nie microlife - taki do czoła. Mam juz 4 (w awaryjnej sytuacji wysyłam M do apteki i znow przynosi tej samej firmy-,-) i kazdy pokazuje co innego. Najlepszy zwykły, albo taki zwykły tylko elektroniczny :D nie zbliżeniowy.
A dla niemowlaków są tez w smoczku chyba, ale nie miałam.
A taki do ucha? Nie wiem czy się go troszkę wkłada czy tylko przyklada
 
Ja też mam takiego ojca co nie wiem czy w przyszłości nie przyjdzie mi płacić na niego alimentów :/ Nie raz mi się takim tekścikiem odgrażał...także ktoś go podszkolił.

@Margonelka też byłam dzisiaj w labie innym niż zwykle i więcej tam nie pójdę...niby to nałęczowska filia Luxmedu ale obsługa porażka. Żółwie tempo obsługi mają w sumie sam raz dla kuracjuszy, nie dla zwykłych ludzi.
Co do gr.krwi w Diag.to nie pamiętam bo w pierwszej ciąży u nich robiłam...pewnie standardowo 2-3dni

Ja się zabezpieczyłem jeśli chodzi o ojca (ma milionowe długi) że wymusilam na nim notarialne zrzeczenie się dziedziczenia (nie odziedzicze po nim wówczas długów ani ja ani mój mąż - gdybym zmarła.pierwsza ani nasze dzieci)
Dodatkowo wzięliśmy rozdzielność majątkowa, na wypadek gdyby któremuś z nas się zdarzyły kłopoty finansowe to drugie nie będzie musiało za nie odpowiadać i będzie mogło legalnie utrzymać rodzinę.
Ma to też ten plus, że gdy np.ojciec poda mnie do sądu o alimenty to wykaże że mam na utrzymaniu troje dzieci i nie mam dochodów albo są one niskie, wiec tym samym nawet jeśli uzyska jakieś alimenty ode mnie to będą one żenująco niskie.
Ja zaś będę płaciła np.20-50 zł na miesiąc do kwartału i tłumaczyła się że nie mam więcej.Zablokuje tym samymsamym ewent zajęcie komornicze.
Nie widzę powodu dla którego mam utrzymywać człowieka, który całe życie miał mnie w dupie.Niech utrzymuje go jego kochanką i jej córka, której opłacał edukację, mieszkanie, której kupił samochód wyprawił wesele i za którą płaci ratę za mieszkanie.
Mi niestety nie zapewnił ani nic materialnego, ani nawet spokojnego dzieciństwa.
 
reklama
Witaj w klubie. Widzę że u Ciebie też przerażenie[emoji33] ja dziś wózek jadę oglądać i może z neta już część zamówię ręczniki kosmetyki pieluszki itp macie jakiegoś sprawdzonego sprzedawcę na allegro? Apteka to gemini rzeczywiście jest taniej. Zastanawiam się nad termometrem dla dzidziusia macie jakieś polecane. ?
Swiat dziecka i baby Universe na allegro. A termometr bezdotykowy mam z aliexpress. Działa bez zarzutu :)
 
Do góry