reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

To macie kawał lozka :) pewnie jeszcze trochę i będą kłótnie kto ma spać na górze ;) moja córka ma wizję ze będzie miała andresolę a młody gdzieś będzie spał w parterze ;)
Oj tak, pew ie to mnie czeka...
Na razie obaj na dole spali.....
starszy wlazi na górę... na razie niezla zabawe z tego robia..taki plac abaw w pomoju.... nic tylko zjezdzalnie jeszcze zamontuje :)
 
reklama
A taki do ucha? Nie wiem czy się go troszkę wkłada czy tylko przyklada
Moja kuzynka jest bardzo zadowolona z tego do ucha. Tylko trzeba pamietac o mierzeniu w obu, bo potrafi byc 2-4 kreski roznicy. Ja mam zwykly elektroniczny (przy niemowlaku nie bylo problemu, teraz sobie nie pozwala mierzyc, chyba ze ma 39c i mu wszystko jedno). Oprocz tego mam jakis taki bezdotykowy, ale nie jestem zadowolona, pokazuje w caly swiat i za kazdym razem na niego psiocze ;)
 
Cokolwiek nie zdecydujesz... i tak moze byc tak, ze bedzie Was nachodzic... niezaleznie od papierków...za rok..moze za 3 lata...tego nigdy nie wiesz co sie spodziewac....
Jezeli dobrze zarabiasz..i kasy starcza to mozesz decydowac....ale jak ma Ci ledwo na chleb starczac ..to lepiej zebys miala alimenty i dodatki.... ...bo dzieci sporo kosztuja... leki..buty.. nie musze wymieniac bo to jasne....
Tylko ja to o tych niemieckich pomocach tyle zlego sie nasluchalam :( dzieci polskim rodzicom zabieraja bez powodu.. .. wiec uwazaj na te placowki tez...
Ja się tutaj nie zgodzę. Owszem kasa jest ważna,sle święty spokój wazniejszy! Nawet jeśli będzie ją nachodzil,a w papierach nie będzie go jako ojca,to może jej za przeproszeniem...naskoczyc. Na takich bat jest. A jeśli on ojciec i do dziecka przyszedł,ona go nie wpuszcza,policja przyjedzie i co?
Trzeba niektóre rzeczy przejść,żeby zrozumieć że nie kasa jest najważniejsza.
Ja mialam ledwo na chleb i mleko(to tez nie zawsze),ale dalam radę i wierzę,że truskawka też da:)
 
To chore ..noby z jakiej racji....

A w zyciu..to obcy czlowiek by byl dla mnie... nie zajelabym sie tak.. spal by na dworzu....
Pewnie 15 razy by sie odwolala i za ktoryms razem by jej sad przyznal racje....
Ta....Szalona,to tak nie działa. Sądy rodzinne to nie tylko przepisy,tam się dużo liczy wrażliwość,opinie miliona specjalistów albo podejście samego sędziego.
 
A co do wanienki na poczatku do kapieli? Ponoć te wszystkie gąbki mozna se wsadzić,a takie podstawki czy nie wiem jak to się nazywa?

I jeszcze o coś chcialam zapytać,ale zapomniałam :D
Gabki sa do kitu, nie dosc ze caly syf na nich zostaje i się mnozy (ja kupilam taka ktora mozna prac w pralce) to jeszcze nie da sie na tym dziecka polozyc zeby sie nie utopilo. Trzeba podtrzymywac i tak i tak. Probowalam go na tym kapac kilka razy i nijak nie szlo. Co do plastikowych nie wiem, ale mialam jeszcze taki lezaczek (drut obciagniety materialem), z ktorego sie sciaga materiał po kazdej kapieli, pierze i suszy. Z tego tez nie bylam zadowolona bo najpierw byl za maly żeby z tego korzystac (zapadal sie w to i zjezdzal), a później juz siedział i nie bylo sensu ;) moim zdaniem najpewniej jest na rece trzymac.
 
Wpadam do Mrówki po brakujące rzeczy, szukam wkrętów i no jak na złość nie ma rozmiaru, który potrzebuję. Zgarniam faceta z działu, mówię mu jakie potrzebuje, wygrzebuje mi gdzieś jedna paczkę, ostatnia. Biorę go dalej, bo szkoda czasu na moje szukanie, potrzebuję zszywacza tapicerskiego, ale takiego na dłuższe zszywki, pan mówi, że jest tylko na te krótsze. Już poirytowana pytam, czy mógłby na magazynie sprawdzić, może akurat, on, że chętnie, ale chyba go nie wpuszcza. Patrzę na niego, a on z portfelem i lista zakupów... [emoji23][emoji23] Kurde, no myślałam, że pracownik.. [emoji23][emoji23]
 
Ja się tutaj nie zgodzę. Owszem kasa jest ważna,sle święty spokój wazniejszy! Nawet jeśli będzie ją nachodzil,a w papierach nie będzie go jako ojca,to może jej za przeproszeniem...naskoczyc. Na takich bat jest. A jeśli on ojciec i do dziecka przyszedł,ona go nie wpuszcza,policja przyjedzie i co?
Trzeba niektóre rzeczy przejść,żeby zrozumieć że nie kasa jest najważniejsza.
Ja mialam ledwo na chleb i mleko(to tez nie zawsze),ale dalam radę i wierzę,że truskawka też da:)
No tez racja.. pijanego policja wyprosi, a nie pijanego...do tego to o czym piszecie, ze bedzie nagle cos chcial od dziecka jak dorosnie..... masakra
..tacy ojcowie to maja tupet...
Kurcze ciezka sytuacja....
chyba rzeczywiscie ojciec nieznany wpisac

... jest czas jeszcze
.warto sie poradzic gdzies... moze na forach sa mamy w niemczech z podobna sytuacja... wiedza gdzoe sie udac i znalezc pomoc prawna i finansowa w razie czego
 
Ja się tutaj nie zgodzę. Owszem kasa jest ważna,sle święty spokój wazniejszy! Nawet jeśli będzie ją nachodzil,a w papierach nie będzie go jako ojca,to może jej za przeproszeniem...naskoczyc. Na takich bat jest. A jeśli on ojciec i do dziecka przyszedł,ona go nie wpuszcza,policja przyjedzie i co?
Trzeba niektóre rzeczy przejść,żeby zrozumieć że nie kasa jest najważniejsza.
Ja mialam ledwo na chleb i mleko(to tez nie zawsze),ale dalam radę i wierzę,że truskawka też da:)
Moja mama z 3 dzieci dawała radę. Pamiętam jak podpisywala w księgarni papier ze za książki co miesiąc będzie część długu splacala bo nie było stać aby na raz wszystkich kupić. Do mopsu po to abyśmy mieli za darmo obiady w szkole. Pisała różne pisma o wspomaganie. Jak to moja mama mówi że kobieta jak musi Dax dzieciom jeść to da, nawet odmawiając sobie jedzenia. Do teraz mam straszny żal do ojca jak wysmial ją gdy poprosiła o podniesienie alimentów ugodowo. Nie chciał Dax na swoje dzieci :/ więc poszła do sądu. A teraz dziwi się czemu nie chcemy z nim utrzymywać "dobrych kontaktów". Jak moja siostra jedzie na obóz i pyta się taty czy zapłaci połowę pieniędzy to powiedział "nie uważam aby było ci to potrzebne" a swojej pasierbicy organizuje huczne urodziny w sierpniu, opłaca internat co miesiąc 500 zł itd a nam ma żal raz na rok na wycieczkę Dac.
 
reklama
Zaczelam 3 trymestr, 29tc [emoji33][emoji33][emoji33][emoji173]Zobacz załącznik 878299

Ja liczę 3 trymestr od 27+0. [emoji16] według mojego kalendarza to już od tygodnia w nim jesteś
IMG_1776.jpg
 

Załączniki

  • IMG_1776.jpg
    IMG_1776.jpg
    85,1 KB · Wyświetleń: 399
Do góry