reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

reklama
A co do wanienki na poczatku do kapieli? Ponoć te wszystkie gąbki mozna se wsadzić,a takie podstawki czy nie wiem jak to się nazywa?

I jeszcze o coś chcialam zapytać,ale zapomniałam :D
 
martwie sie tym ze no dobra musial by placic czy sciagali by z niego a za chwile bedzie mnie tu nachodzil moze nachlany i niewiadomo co ze chce dziecko widziec. nie potrzebuje takich sytuacji. chciala bym oszczedzic i sobie i dzieciom. owszem sa pomoce ale musze sie dowiedziec jak to jest gdy ojciec jest znieznany bo slyszalam ze dosc ze alimentow nie dostane to i tez rozne dodatki mi odpadna...

Cokolwiek nie zdecydujesz... i tak moze byc tak, ze bedzie Was nachodzic... niezaleznie od papierków...za rok..moze za 3 lata...tego nigdy nie wiesz co sie spodziewac....
Jezeli dobrze zarabiasz..i kasy starcza to mozesz decydowac....ale jak ma Ci ledwo na chleb starczac ..to lepiej zebys miala alimenty i dodatki.... ...bo dzieci sporo kosztuja... leki..buty.. nie musze wymieniac bo to jasne....
Tylko ja to o tych niemieckich pomocach tyle zlego sie nasluchalam :( dzieci polskim rodzicom zabieraja bez powodu.. .. wiec uwazaj na te placowki tez...
 
No właśnie oni tu dziś mówią mi,ze 1,5 tyg trzeba czekać. Chyba jednak całkowicie przerzuce się na zamojska diagnostyke. Nie dość,że panie mile to wyniki przez neta, a krew pobiera pan:D mega delikatny:D

U mnie też pogoda okropna. Duszno,wszystko stoi w miejscu.
Ja jak robiłam w przychodni w pierwszej ciazy to wiekszosc wynikow mialam po dwoch dniach, ale na gr krwi czekalam trzy tygodnie. Nie wiem od czego to zalezy.
 
A co do wanienki na poczatku do kapieli? Ponoć te wszystkie gąbki mozna se wsadzić,a takie podstawki czy nie wiem jak to się nazywa?

I jeszcze o coś chcialam zapytać,ale zapomniałam :D
Gabki to soedliska zarazkoe... to samo te zabaweczki kalczukowe...gumowe... tzw kaczuszki... tez plesn i grzyb sie w srodku rozwija... bo maja mala dziurke przez ktora non stop w srodku znajduje sie woda.... idealne srodowisko dla bakterii..
Tak pisze do ogółu bo nie kazdy wie...
A jak ktos ma w domu...taka zabawke z dziurka do kapieli dla dzieci.. niech przetnie w pol i zobaczy... jak czarno i slisko tam w srodku jest..
 
Ja się zabezpieczyłem jeśli chodzi o ojca (ma milionowe długi) że wymusilam na nim notarialne zrzeczenie się dziedziczenia (nie odziedzicze po nim wówczas długów ani ja ani mój mąż - gdybym zmarła.pierwsza ani nasze dzieci)
Ale to ojciec musi być obecny przy notariuszu, czy to jest wyłącznie Twoja wola, że odrzucasz spadek w swoim imieniu i w imieniu swoich dzieci? I co z dziecmi nienarodzonymi jeszcze? Trzeba to aktualizowac po porodach kolejnych dzieci?
 
reklama
Nawet taka głośna sprawa byla,ze dziewczyne matka wychowala bez grosza od ojca. I ten tatuś,kiedy ona juz byla dorosla i swoją rodzinę miala,upomnial się zeby to ona sie biednym schorowanym zajęła. Co najgorsze-sąd przyznal mu racje
To chore ..noby z jakiej racji....

A w zyciu..to obcy czlowiek by byl dla mnie... nie zajelabym sie tak.. spal by na dworzu....
Pewnie 15 razy by sie odwolala i za ktoryms razem by jej sad przyznal racje....
 
Do góry