reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

reklama
Z tym oddawaniem to spotkalam się do tego stopnia,że mlodzi mieli notesik i zapisywali ile kto dal:D ponoć potem tyle danej parze dawali ile sami dostali


Zgadza się !!! Tak jest z tym notesikiem u mnie we wsi i okolicy miasta ! Poważnie ! Każdy zapisuje ile kto dał i oddaje potem ma na imprezie odwrotnej :) hahahaha to są fakty
 

Załączniki

  • IMG_20180714_142724.jpg
    IMG_20180714_142724.jpg
    2,1 MB · Wyświetleń: 72
Ja dostalam taki termoforek za darmo po rejestracji w bebico klub czy czymś takim
Jest ok.


Macie moze doswiadczenie z termoforkami dla dzieci, albo planujecie kupowac? Ja juz kilka razy slyszalam ze warto dla maluszkow miec taki z wypelnieniem z pestek wisni. Podobno

kladzie sie go na brzuszek i uspakaja, pomaga zasnac i lagodzi bol. My nie kupiliśmy dla starszego ostatecznie, ale moze teraz warto sobie zycie ulatwic przy dwojce?
 
Zgadza się !!! Tak jest z tym notesikiem u mnie we wsi i okolicy miasta ! Poważnie ! Każdy zapisuje ile kto dał i oddaje potem ma na imprezie odwrotnej :) hahahaha to są fakty
Szczerze mowiac to moim zdaniem bzdurny zwyczaj :eek: chocby z tego wzgledu, ze na taka impreze "zwrotna" mozna byc zaproszonym np po 5 albo10 latach i wartosc pieniadza jest zupelnie inna. Kiedys sie dawalo 300 na weselu i to bylo hoho, teraz nawet za dwa talerzyki sie nie zwroci. Ja na ostatnie wesele jakie szlam dostalam liste prezentow dla młodych bo nie mieli nic swojego do mieszkania. Wszyscy zadowoleni. Jak ktos nie chcial kupowac nic z listy, albo juz zostaly same "drogie" gadzety to dawal pieniadze.
 
Ta szmatką to niby kocyk sensoryczna też mam. Tam są dwie rejestrację na termoforek i kocyk. Już nie pamiętam z czego na necie można znaleźć.

A ja od bebiklubu dostałam taka szmatkę minut z metkami do zabawy. Ciekawe od czego to zależy co wysyłają

A nie to był bebiprogram
 
reklama
Do góry