reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

Elodie Szczegóły Dziecko śpiwór wiatroszczelna Wózka Dziecięcego trznadel 0-36 m wózka dziecięcego nóżki Universel wózek Śpiwór
Link do: Elodie Details Baby sleeping bag windproof Baby Stroller bunting 0 36M baby stroller footmuff Universel stroller Sleeping Bag-in Sleepsacks from Mother & Kids on Aliexpress.com | Alibaba Group to Clipboard
A używane sprzedają za 300 na olx. Nowe 450 więc możesz używać i za tyle samo sprzedać i to będzie okazja [emoji23][emoji4]

O wow spodziewałam się jednak niższej ceny [emoji16]
 
reklama
On jest dość spory,prawda?
Ja musze jeszcze koniecznie coś do fotelika dokupić
Jest to i do gondoli i do spacerówki się nadaje. Ja zamówiłam takiego misia do fotelika 0-12 Miesięcy Jesień Dziecko Śpiwór Koperta Dla Noworodków Przewijać Dziecko Koc Wrap Słodkie Śpiwory Zimowe Stałe Pościel dla dzieci
Link do: 0 12 Months Autumn Baby Sleeping Bag Envelope For Newborn Baby Winter Swaddle Blanket Wrap Cute Sleeping Bags Solid Baby Bedding-in Sleepsacks from Mother & Kids on Aliexpress.com | Alibaba Group to Clipboard
 
Mam ochote na ciepla domowa szarlotke z lodami i bita smietana ;( normalnie chyba zadzwonie do tesciowej i ja poprosze zeby mi upiekla [emoji14] na pewno sie bardzo nudzi i chetnie sie czyms zajmie :-D
Moja mama dzisiaj akurat wolne miała jabłek nazbierała koło domu i upiekła szarlotkę właśnie z lodami, pychota [emoji173]️
 
Ej ten laktator na oba cycki to nie idzie się posikac z bólu ? Tym pojedynczym sobie stopniowalam sile ssania i faktycznie jak z drugiej kapało to na początku dwie minuty z lewej dwie z prawej i tak coraz dłużej aż opróżniłam obie.

Biorę ten pojedynczy, zawsze bardziej mobilny wziąć ze sobą gdzieś kameralnie usiąść. Z taka dojarką to tylko w domu i to jak nikt nie patrzy :D
Mnie bolało przy dziecku przy piersi, przy laktatorze odpoczywałam [emoji1]

Ja bym nie mogła na zmianę tak odciągać. Jak ruszyła produkcja z piersi, to przestawało lecieć po 5 minutach. Nie dawało się tego zatrzymać. A po 5 minutach całkiem pusto i już nic nie leciało. Chyba już wiem czemu moja córka odmawiała picia z piersi i musiałam odciągać - wkurzała ją ta tryskająca produkcja. Zostaje mi więc podłączanie się parę razy dziennie do dojarki [emoji1]

Swoją drogą to ciekawe, że każde piersi działają inaczej [emoji6]
 
Yhy, to w takim razie i kocyki i rozki i ubranka WSZYSTKIE ktore mialam powinny isc na smieci bo przez tydzien w szpitalu bylo uzyte kazde z nich :eek: bo mlody ulewal i zasikiwal:eek: a po powrocie do domu jego chyba powinnam we wrzatku wykapac i siebie tez albo w alkoholu:eek: bo bakterie...
Szczerze, to ja nawet o tym nie pomyślałam:/ kocyk, który miałam w szpitalu mój 5-latek ciąga do dzisiaj, ubranka, w które był ubierany w szpitalu (nie spotkałam się, że są szpitalne, trzeba było mieć swoje)leżą w pudełku razem z innymi, czekają na siostrę...wiadomo, że wszystko to uprałam, no ale nic nie wyrzucalam, poza koszulą, w której urodziłam.:eek:
 
Do mam po cesarce albo kogoś kto wie ...

Jak jest po cesarce z kangurowaniem ? Dają mi na chwilę synka przytulić i zabierają i dają ojcu żeby kangurowal ? Hmmm :eek:

Nie mówiłam o tym mojemu mężowi jeszcze bobzawali dostanie, ogólnie jak jest temat kapania , przebierania ubranek czy pampersa to go to przeraża .

A co mnie nie ? To moje 1 dziecko też się boje okropnie jak to będzie ... Musimy od początku oboje się nauczyć takie moje zdanie :-D
U mnie z kolei chyba ja się bardziej boję. Mąż to każdego malucha na rece, nosi usypia uspokaja, siostrzeńców przebierał itd.. a ja do tej pory dzieci owszem spoko, ale tak mniej więcej od 1 roku życia [emoji23] więc jestem przerażona, mąż się śmieje że młody z kupa w pampersie będzie czekał aż tata z pracy wróci i przebierze [emoji23]
 
reklama
Do góry