reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

reklama
Ja polece apteka—melissa. Wszystko tam bede kupowac, np.pregna plus 27zl :)
Ja Melissy nie polecam. Zamówiłam 5 opakowań witamin ciążowych. Każde jest na 30 dni. Dostałam wszystkie z terminem ważności kończącym się po 3 miesiącach. Więc 2 opakowania do wyrzucenia. Oni odpisali, że nie mają obowiązku informować, jak termin ważności jest dłuższy niż 3 miesiące (był 3 miesiące i tydzień). Gemini informuje z tego, co widziałam nawet jak jest półroczny termin ważności i sprzedaje to taniej.
 
Ja Melissy nie polecam. Zamówiłam 5 opakowań witamin ciążowych. Każde jest na 30 dni. Dostałam wszystkie z terminem ważności kończącym się po 3 miesiącach. Więc 2 opakowania do wyrzucenia. Oni odpisali, że nie mają obowiązku informować, jak termin ważności jest dłuższy niż 3 miesiące (był 3 miesiące i tydzień). Gemini informuje z tego, co widziałam nawet jak jest półroczny termin ważności i sprzedaje to taniej.
Bardzo czesto zamawiam suplementy przez internet (zbieram zamowienia po rodzinie) i faktycznie mozna sie naciac na daty waznosci. Zresztą, w stacjonarnych aptekach tez mi sie zdarza.
 
Oj zdarza mi się dość czesto ostatnio, albo zapomnieć, albo nie doczytać i sie upieram potem przy swoim, bo jestem święcie przekonana że tak "mówili", albo tak było napisane hehe :-D:-D
Mój M ostatnio gdzieś wyczytał,że rozum ciężarnej jest jak gąbka. Ja mówię że niby taki chłonny? A on nie, że tak przecieka [emoji23] [emoji23] i teraz jak coś palne to mówi na mnie Ty moja gąbeczko [emoji12] [emoji12] A jak oglądaliśmy mecz Portugalii i się go zapytałam jak się nazywa Ronaldo to po prostu padł...
 
Ja padam na ryjek, dzisiaj mnóstwo załatwień. Zrobiłam 8o km autem po mieście, to tu to tam. Jutro też zapowiada się intensywny dzień. Startuje od godz 7. Mam nadzieję że jakoś będę funkcjonować.
Pogoda jest deszczowa i energii mi przybyło :-) kupiłam dzisiaj super bujaczek i mate edukacyjna. Oczywiście wszystko na olx :happy: już odebrałam bo kupuje tylko rzeczy które są na miejscu.

Piszecie o tej cukrzycy i tak zastanawiam czy ja za wcześnie nie robiłam testu...
 
reklama
Ja Melissy nie polecam. Zamówiłam 5 opakowań witamin ciążowych. Każde jest na 30 dni. Dostałam wszystkie z terminem ważności kończącym się po 3 miesiącach. Więc 2 opakowania do wyrzucenia. Oni odpisali, że nie mają obowiązku informować, jak termin ważności jest dłuższy niż 3 miesiące (był 3 miesiące i tydzień). Gemini informuje z tego, co widziałam nawet jak jest półroczny termin ważności i sprzedaje to taniej.
To mi sie nie zdarzyla taka sytuacja, ale ja odbieram osobiscie w aptece rzeczy, wiec moze wtedy by powiedzieli, ze termin sie konczy...dzieki, bede zwracac uwage na daty.
 
Do góry