reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

A ja poszłam do sklepu po rukole A kupiłam roszpunke [emoji15] i jeszcze trzymam to opakiwanie w ręce i czytam RUKOLA A w domu czytam ROSZPUNKA!! Ale często mam teraz takie zaćmienia.
Oj zdarza mi się dość czesto ostatnio, albo zapomnieć, albo nie doczytać i sie upieram potem przy swoim, bo jestem święcie przekonana że tak "mówili", albo tak było napisane hehe :-D:-D
 
reklama
Dzień dobry:)
U mnie waga +5 kg od początku(od pierwszego ważenia w 6 tc),a dziś 26+2 tc :)
Niby nie duzo,a czuje się jak cielna krowa(nie obrażając krowy). W nic się nie mieszczę,w sukienkach wyglądam jak w workach. No ale trudno,przezyję i później się pomartwię :)
@Miao z mężem się unormuje,może nie szybko ale jednak. Skup się teraz na Malutkiej :)

@sandralevv93 jak było? zadowolona?
Próbowałam tych tabletek,które polecałaś. Niestety..przy pierwszej odruch wymiotny i odstawiłam. Nawet ich zapach mi przeszkadza :(
No fakt smak maja gowniany ale działają [emoji3]
Super było, nie chciało sie wracac. A teraz skora mi schodzi [emoji23]
 
Jeeeezu dziewczyny nie siejcie teorii z badaniami -,- mam nadzieje ze żadna sobie nie weźmie do serca i z pomocą forum leczyć się nie będzie. Leukocyty w moczu są z piardyliarda różnych powodów nie tylko z nadciśnienia. Wyniki robicie na zlecenie lekarza to i jemu je trzeba pokazać [emoji6]
A żurawina owszem pomaga - zakwasza środowisko w pęcherzu moczowym, a wiec bakterie maja niedogodne warunki do namnażania ale to raczej jako forma zapobiegania niż leczenia[emoji6]

Popieram , forum nie jest miejscem na konsultacje na temat wyników badań.....
 
Jeeeezu dziewczyny nie siejcie teorii z badaniami -,- mam nadzieje ze żadna sobie nie weźmie do serca i z pomocą forum leczyć się nie będzie. Leukocyty w moczu są z piardyliarda różnych powodów nie tylko z nadciśnienia. Wyniki robicie na zlecenie lekarza to i jemu je trzeba pokazać [emoji6]
A żurawina owszem pomaga - zakwasza środowisko w pęcherzu moczowym, a wiec bakterie maja niedogodne warunki do namnażania ale to raczej jako forma zapobiegania niż leczenia[emoji6]


A już napewno leukocyty nie są oznaka nadciśnienia.... retyyy
 
reklama
No fakt smak maja gowniany ale działają [emoji3]
Super było, nie chciało sie wracac. A teraz skora mi schodzi [emoji23]
Gofno to przy tym chyba by byla delicja dla mnie :-p no odrzut mialam masakryczny,nawet później na widok nalepki:laugh2:

Kurde,mój mały chyba kilka dni już jest albo jakoś w poprzek albo główką w dół. Mam strasznie żebra po prawej skopane,a jak trafi w żołądek to mi się treści potrafi cofnąć
 
Do góry