reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

Nie powinni tak narzucać z drugiej strony pewnie doświadczone położne to można korzystać

Mam dwie położne do wyboru.Obie PRLowskie do bólu.Jedna przychodziła do synka młodszego.W kolko gadała że ma.niedowage bo ona widzi na oko.I żebym podała '''mleczko modyfikowane'.Szwow nie wyjęła.Smierdziala pętami, a idąc do dziecka z zewnątrz zima musiałam prosić żeby umyła ręce i jakoś je ogrzała.
Do tego bardzo się jej nie podobało, że karmie tylko piersią i nie przepadam woda z glukoza, że będę nosić w chuście i mały ma na dupce wielorazowke która 'jest siedliskiem grzybów i bakterii"..

Teraz za nią podziękowałam.20.07 wpadnie do mnie inna.polozna podpisać deklarację.
 
reklama
Będzie miał na trochę. Jeszcze kilka smaczków podeślę. Nie zabijcie mnie .
Powoli dostaje pierdolca.
Przez te prawie 6 miesięcy nic nie kupiłam.
Jakoś się "bałam".
Nie chciałam .. zapeszać.
W końcu jak to zrobiłam i przyniosłam pierwsze rzeczy do domu to ..
Może dlatego, że już tak mocno Synka czuje
Tak kopie, wierci się a ja już taką coraz bardziej Mamą jestem ❤
Zobacz załącznik 876399 Zobacz załącznik 876400 Zobacz załącznik 876401 Zobacz załącznik 876402 Zobacz załącznik 876403
Wicie gniazda jest normalne, u jednych mam wczesniej, u innych później :p fajne ciuszki :) macierzystwo to super sprawa i daje wiele radosci, nie tylko samo dziecko, ale i ta otoczka :p
 
Będzie miał na trochę. Jeszcze kilka smaczków podeślę. Nie zabijcie mnie .
Powoli dostaje pierdolca.
Przez te prawie 6 miesięcy nic nie kupiłam.
Jakoś się "bałam".
Nie chciałam .. zapeszać.
W końcu jak to zrobiłam i przyniosłam pierwsze rzeczy do domu to ..
Może dlatego, że już tak mocno Synka czuje
Tak kopie, wierci się a ja już taką coraz bardziej Mamą jestem [emoji173]
Zobacz załącznik 876399 Zobacz załącznik 876400 Zobacz załącznik 876401 Zobacz załącznik 876402 Zobacz załącznik 876403
Super, czas chyba powoli sie organizowac ;) syndrom wicia gniazda kazda z nas dopadnie predzej czy pozniej :) ja dostalam paczke ciuszkow po znajomej, ale szczerze mowiac takie zbabolone te rzeczy sa w srodku, ze az takie nieprzyjemne dla skory sie wydaja, jednak jakas zywotnosc maja te ciuszki. Ja dzis pierwsze zakupy poczynilam dla bobasa, dostawke na Olx zamowilam :)
 
Jaka dostawkę kupiłaś ?


Super, czas chyba powoli sie organizowac ;) syndrom wicia gniazda kazda z nas dopadnie predzej czy pozniej :) ja dostalam paczke ciuszkow po znajomej, ale szczerze mowiac takie zbabolone te rzeczy sa w srodku, ze az takie nieprzyjemne dla skory sie wydaja, jednak jakas zywotnosc maja te ciuszki. Ja dzis pierwsze zakupy poczynilam dla bobasa, dostawke na Olx zamowilam :)
 
Mam dwie położne do wyboru.Obie PRLowskie do bólu.Jedna przychodziła do synka młodszego.W kolko gadała że ma.niedowage bo ona widzi na oko.I żebym podała '''mleczko modyfikowane'.Szwow nie wyjęła.Smierdziala pętami, a idąc do dziecka z zewnątrz zima musiałam prosić żeby umyła ręce i jakoś je ogrzała.
Do tego bardzo się jej nie podobało, że karmie tylko piersią i nie przepadam woda z glukoza, że będę nosić w chuście i mały ma na dupce wielorazowke która 'jest siedliskiem grzybów i bakterii"..

Teraz za nią podziękowałam.20.07 wpadnie do mnie inna.polozna podpisać deklarację.
Ja tez musze swoja zmienic, bo mialam podobne doswiadczenia :/ i pomimo moich prosb, za kazdym razem wpadala bez zapowiedzi, np o 8 rano kiedy ja z malym jeszcze w lozkach :/ jak jej nie otworzylam to wielce obrazona byla i wizyte "odbylysmy" telefonicznie. Rak nie myla, zima ze sniegiem w buciorach wlazila i ta woda z glukoza obowiazkowa wg niej przyprawiala mnie o gesia skore :/ jeszcze lazila po mieszkaniu, w katy zagladala i pytala ile zaplacilismy :/
 
Ja tez musze swoja zmienic, bo mialam podobne doswiadczenia :/ i pomimo moich prosb, za kazdym razem wpadala bez zapowiedzi, np o 8 rano kiedy ja z malym jeszcze w lozkach :/ jak jej nie otworzylam to wielce obrazona byla i wizyte "odbylysmy" telefonicznie. Rak nie myla, zima ze sniegiem w buciorach wlazila i ta woda z glukoza obowiazkowa wg niej przyprawiala mnie o gesia skore :/ jeszcze lazila po mieszkaniu, w katy zagladala i pytala ile zaplacilismy :/

A to moja też w buciorach, nawet nie wytarła. Napisała też w opinii że warunki poniżej przeciętnych. Była oburzona że.dziecko nie ma łóżeczka (urodziłam dwa tyg przed terminem a mąż pogubił śrubki).
A jak mi wyjechała, że jesteśmy w Europie a ja mam zapędy jakbym z jakiejś wioski w Afryce była i jakieś takie brednie.
 
reklama
Do góry