reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

IMG_20180626_114101.jpg

A ja dziś podskoczyłam do centrum handlowego, żeby oddać bluzkę, która chyba jednak mi się nie podoba i trafiłam na taką perełkę:) musiałam no;) i oczywiście jak kupiłam coś Natalce, to zaraz miałam wyrzuty, że w takim razie powinnam też kupić coś synkowi. Zawsze już tak bedzie????
 

Załączniki

  • IMG_20180626_114101.jpg
    IMG_20180626_114101.jpg
    2,1 MB · Wyświetleń: 221
reklama
Ja z kolei uważam że nocnik jest do robienia kupy i siku bez zbędnych ceregieli. Młody siadalal, robił co trzeba i wstawal, mylismy tylek. Koniec historii.
@aniaplus
Ja też uważam, że na nocnik siada sie tylko po to żeby zrobić co trzeba. Nigdy nie dawałam nic do zabawy ani książek jak siada na nocnik.
Zresztą mój dostał nocnik jak miał dwa lata, załapał w kilka dni. Nie sadzałam go wcześniej bo nie rozumiał do czego to służy i wydawało mi sie to bez sensu.
 
Zobacz załącznik 871013
A ja dziś podskoczyłam do centrum handlowego, żeby oddać bluzkę, która chyba jednak mi się nie podoba i trafiłam na taką perełkę:) musiałam no;) i oczywiście jak kupiłam coś Natalce, to zaraz miałam wyrzuty, że w takim razie powinnam też kupić coś synkowi. Zawsze już tak bedzie????
Ja to czasami zastanawiam się jak to będzie jak już urodzi się Laura.
Odkąd urodziła się Lila nie jestem w stanie wyobrazić sobie, że mogę jeszcze kogoś tak samo mocno kochać.
Dziewczyny które macie już 2 dzieci jak to jest z tą miłością? Ona się podzieli czy każde z nich kochacie inaczej. Jak to będzie?
 
Zobacz załącznik 871013
A ja dziś podskoczyłam do centrum handlowego, żeby oddać bluzkę, która chyba jednak mi się nie podoba i trafiłam na taką perełkę:) musiałam no;) i oczywiście jak kupiłam coś Natalce, to zaraz miałam wyrzuty, że w takim razie powinnam też kupić coś synkowi. Zawsze już tak bedzie????
Hehe nie przejmuj się ja też tak miałam jak kupowałam synkowi co kolwiek to córce też kupowałam albo na odwrót bo zawsze słyszałam A dla mnie albo A ja [emoji846][emoji6].
 
Ja to czasami zastanawiam się jak to będzie jak już urodzi się Laura.
Odkąd urodziła się Lila nie jestem w stanie wyobrazić sobie, że mogę jeszcze kogoś tak samo mocno kochać.
Dziewczyny które macie już 2 dzieci jak to jest z tą miłością? Ona się podzieli czy każde z nich kochacie inaczej. Jak to będzie?
Jejku ja też się zastanawiam nad tym. Czy będę w stanie pokochać jeszcze raz tak bardzo?
 
Najlepsze wg. mnie do odpieluchowania jest lato,
latał u babci po trawie bez pampersa, jak się zsiusial to przebralam, po paru razach już wiedział, ze trzeba zawołać ;)
A tak to sadzałam na sedes po spaniu i tak w ciągu dnia co pare godzin.
Generalnie odpieluchowanie zaczęliśmy jak już nocny pampers był prawie suchy ;)
U nas dokładnie tak samo. Właśnie jak przez noc ma suchą pieluchę to świadczy o jakiejś gotowości oraz umiejętności wstrzymania.
 
reklama
Do góry