reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

Dziewczyny,ja jeszcze tylko wtrace dwa słowa :)
Zamówilismy ostatnio dla Szymka kocyk 75x100 z płaska poduszką(minky +bawełna) i poszewkę na kołderkę 100x75 i poduszkę 60x40 (bawełna) ze strony Link do: Kocyki Minky, Namioty Tipi, Zabawki Drewniane - Handmade, Babylovedecor.pl i serdecznie,z czystym sumieniem moge polecić. Super uszyte,bawełna naprawdę dobrej jakości(i gruba),minky mieciutkie :)
Ja polecam kocyk 100% bawełny z firmy Womar. Można kupić na allegro. Jest rewelacyjny, ciepły (dość gruby - dobry na jesień i zimę) i w ogóle nie widać po nim zużycia. No i polska firma :-) Żaden inny kocyk tak dobrze się nie sprawdził. My mamy szaro biały w kropki.
 
reklama
Cześć Dziewczyny, od tygodnia wiem, że jestem w ciąży (za dwa dni mam mieć usg płodu). Dajcie proszę znać, czy ktoś z Warszawy mógłby polecić dobrego ginekologa? Najlepiej takiego, który przyjmuje w szpitalu (np praskim)? Mam prywatny pakiet w Enel Med jednakże nie sadzę, aby stamtad jakiś ginekolog przyjmował również w szpitalu.
Będę ogromnie wdzięczna za informację!

Ściskam,
Majka
 
Ja polecam kocyk 100% bawełny z firmy Womar. Można kupić na allegro. Jest rewelacyjny, ciepły (dość gruby - dobry na jesień i zimę) i w ogóle nie widać po nim zużycia. No i polska firma :-) Żaden inny kocyk tak dobrze się nie sprawdził. My mamy szaro biały w kropki.
Będę kupowała jeszcze jeden na wyjscia,więc na pewno wezmę pod uwagę:)
 
Cześć Dziewczyny, od tygodnia wiem, że jestem w ciąży (za dwa dni mam mieć usg płodu). Dajcie proszę znać, czy ktoś z Warszawy mógłby polecić dobrego ginekologa? Najlepiej takiego, który przyjmuje w szpitalu (np praskim)? Mam prywatny pakiet w Enel Med jednakże nie sadzę, aby stamtad jakiś ginekolog przyjmował również w szpitalu.
Będę ogromnie wdzięczna za informację!

Ściskam,
Majka

Cześć i gratuluję ciąży. Z Enel Med polecam doktora Marka Sachadela, jednak pierwszy wolny termin u Niego to 17 lipiec. Można dzwonić na infolinię i próbować do Niego wskoczyć wcześniej w puste okienko i na pewno zarezerwować wizyty w recepcji co 4 tygodnie bo bardzo ciężko jest się do Niego dostać.
Do niedawna właśnie pracował w szpitalu praskim ale już tam nie pracuje.
Zleca wszystkie potrzebne badania, nie ignoruje, jest konkretny i delikatny przy badaniu.
Szczerze polecam.
 
Ja polecam kocyk 100% bawełny z firmy Womar. Można kupić na allegro. Jest rewelacyjny, ciepły (dość gruby - dobry na jesień i zimę) i w ogóle nie widać po nim zużycia. No i polska firma :-) Żaden inny kocyk tak dobrze się nie sprawdził. My mamy szaro biały w kropki.
Stwierdziłam,że zapomnę jaki ,więc kupiłam od razu i też szaro biały w kropeczki :D
 
Ja miałam zapalanie nerwu trójdzielnego w zeszłym roku. Zawialo mnie w pociągu. Szczerze współczuję. Dają wtedy taki lek amizepin ale jest bardzo silny i ja go nie brałam. Nie wiem, gdzie mieszkasz ale mi pomógł osteopatia i rehabilitant od stawu skroniowo zuchowowego, pomaga też akupunktura. Z tym że ja leczyłam się 4 miesiące i do tej pory czasem czuje jak np. Wieje mi klima w aucie w twarz. Muszę uważać na nawiewy. I niestety stres bardzo nasila ból.
Są też specjalne ćwiczenia, bardzo pomocne które pomagają. Na rozluźnienie mięsni twarzy. Ja cwiczylam 15 min dziennie.

Ech... nie wie co to będzie. Jedna noc zarwana. .. teraz pewnie czeka mnie kolejna. Lekarz mówił, żeby uzbroić się w cierpliwość. Nie wychodzić z domu,żeby tego nerwu dodatkowo nie podraznic słońcem czy wiatrem. Dał mi krople do ucha,bo z nim mam największy problem. Dużo leżeć,odpoczywać...
 
Dziewczyny, być może ten temat już byl ale ostatnio nie mam zbyt dużo czasu i czytam Was wyrywkowo. Pytanie do doświadczonych mam- czy macie jakieś sprawdzone kosmetyki dla noworodka bez emolientow ( czyli parafiny i pegów) oraz bez slsów ? W sieci graniczy z cudem coś znaleźć [emoji17]
 
Dziewczyny, być może ten temat już byl ale ostatnio nie mam zbyt dużo czasu i czytam Was wyrywkowo. Pytanie do doświadczonych mam- czy macie jakieś sprawdzone kosmetyki dla noworodka bez emolientow ( czyli parafiny i pegów) oraz bez slsów ? W sieci graniczy z cudem coś znaleźć [emoji17]
Niedoświadczona ale..:p zobacz srokao.pl tam sa fajne zestawienia różnych artykułów dla dzieci
 
reklama
Do góry