reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

Hej dziewczyny, ja ostatnio nawet nie mam kiedy nadrobić.. cały czas coś się dzieje teraz wreszcie chwila relaksu nad morzem i staram się nie zerkać w ogóle na telefon. Przed wyjazdem zaliczone połówkowe, wszystko super oprócz jasnej plamki na serduszku ale pani doktor mówi że tym się nie przejmować to nie wada i zapewne samo zniknie. 20+4 młody ważył 380g. Pozdrawiamy!
IMG_20180616_115042353.jpg
IMG_20180613_165446552.jpg
 

Załączniki

  • IMG_20180616_115042353.jpg
    IMG_20180616_115042353.jpg
    69,9 KB · Wyświetleń: 328
  • IMG_20180613_165446552.jpg
    IMG_20180613_165446552.jpg
    34,9 KB · Wyświetleń: 305
reklama
No wielkie sa [emoji23][emoji23][emoji23] ale promo było to bralam, nawyzej beda dla drugiego syna hehehe. Od 74 rozmiaru w górę hehe
A no może ze tak :) taki rozmiar po 6 miesiącach mniej więcej się nosi. (my po 4 miesiącach ale długo zatrzymaliśmy się na 74) :)

Zjadłam fasolkę i mam masakra, biegunka, scisniety żołądek, osłabienie. A jak jestem w toalecie to taki skret jelit dostaje :( od wczoraj po 21 tak ciągle źle się czuję) jest 16 a ja zjadłam jogurt (gdzie po połowie musiałam przerwać na pójście do łazienki ) :( czy mogę wziąć stoperan? Bo na pewno to wzięłam na wakacje. Czy pójść do apteki po węgiel?
 
A no może ze tak :) taki rozmiar po 6 miesiącach mniej więcej się nosi. (my po 4 miesiącach ale długo zatrzymaliśmy się na 74) :)

Zjadłam fasolkę i mam masakra, biegunka, scisniety żołądek, osłabienie. A jak jestem w toalecie to taki skret jelit dostaje :( od wczoraj po 21 tak ciągle źle się czuję) jest 16 a ja zjadłam jogurt (gdzie po połowie musiałam przerwać na pójście do łazienki ) :( czy mogę wziąć stoperan? Bo na pewno to wzięłam na wakacje. Czy pójść do apteki po węgiel?
Ojej. Ja bym zaczeła od elektrolitów.
 
Któraś z Was pisała tu,ze miała zapalenie zatok. Obeszło się bez antybiotyku? Idę dziś do laryngologa. Jestem po nieprzespanej nocy. Prawa stronę twarzy mam obolała praktycznie cała (najbardziej martwi mnie ucho) i ta paskudna wydzielina z nosa...
Ja miałam jakiś w kwietniu. Okłady na twarz i ciągle wydmuchiwalam wydzielone. Robiłam też inhalacje z soli. Po tygodniu odpuscila prawa, kilka dni później lewa.
 
Pije i niestety nadal bez zmian :(
Na pewno nie jedz nabiału. Przy silnej biegunce pojawia się przejściowa nietolerancja laktozy. Ja mam na stałe nietolerancję i jogurtów bez tabletek z enzymem trawiennym też nie mogę jeść. Na pewno warto smectę lub węgiel zjeść.
 
My mieliśmy pobudkę i 6:30 bo kot postanowil drapać swoje pudełko i przy tym miauczeć ;) dobrze ze jeszcze udało mi się zasnąć ;)
Moja kotka co noc budzi mnie nad ranem (4-5 godzina) żeby ugniatać mi włosy! Wywalam ją od razu z łóżka, ale i tak następnego dnia jest to samo... A drzwi nie można zamknąć, bo miauczy jak głupia i drapie drzwi. Mi jeszcze czasami o tej porze zaczynają się skurcze łydek, więc ciężko mi zasnąć z powrotem.
 
U nas po pół roku wprowadziliśmy synka do pokoju obok. Nie miałam niani ani monitoringu. Spałam jak zając...spał tylko w spiworkach z rączkami wyciagnietymi, więc nie miałby czym się nakryć. I gdy nie spałam z dzieckiem (oprócz czasu zachorowań), ale to duże wyzwanie i poświęcenie by wstawać do każdego karmienia i odkładać do łóżeczka co kilka godzin. Bardzo bym chciała dać radę i tym razem, ale to się okaże. Dzieci są różne.
Jest duże prawdopodobieństwo że Tobie się to uda. [emoji4] Dużo też zależy od Ciebie.
Z moją starszą przez półtora roku wstawałam, ale nie dałam rady dłużej, bo ona się budziła często co godzinę... 3-4 godziny snu, a potem już co chwilkę pobudka. A ja chodziłam później do pracy i musiałam być jakkolwiek wyspana. Teraz ma 3,5 roku i będzie się musiała nauczyć spać sama. Budzi się czasami tylko raz, więc żaden problem, ale dalej zdarzają się gorsze noce, a ja nie mam siły migrować po parę razy w nocy... Więc teraz nic nie zakładam - poczekam i zobaczę jakie jest to drugie dziecko i się dostosuję ;-)
 
reklama
A ja się dowiedziałam 4 lata temu że mam ten problem z zestawka dwie poprzednie ciążę nosiłam do końca i rodzilam sn ale byłam młodsza dużo[emoji6][emoji846]

Jesteś rok młodsza ode mnie ;) - zakładając że w nicku masz rok urodzin
Pierwszego syna rodziłam w 2010 roku, drugiego w 2016, (oba SN) b teraz usłyszałam że powinnam rodzić przez CC, że niby serce i wiek. A nie czuje się wiele starsza niż półtora roku temu
 
Do góry