reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

reklama
Dziewczyny, być może ten temat już byl ale ostatnio nie mam zbyt dużo czasu i czytam Was wyrywkowo. Pytanie do doświadczonych mam- czy macie jakieś sprawdzone kosmetyki dla noworodka bez emolientow ( czyli parafiny i pegów) oraz bez slsów ? W sieci graniczy z cudem coś znaleźć [emoji17]

Kosmetyki niemieckich marek topfer i weleda [emoji108] weleda mozna kupic w superpharm i hebe a topfer to chyba tylko w necie.
 
Jesteś rok młodsza ode mnie ;) - zakładając że w nicku masz rok urodzin
Pierwszego syna rodziłam w 2010 roku, drugiego w 2016, (oba SN) b teraz usłyszałam że powinnam rodzić przez CC, że niby serce i wiek. A nie czuje się wiele starsza niż półtora roku temu
Okaże się przed porodem jak będzie trzeba to się zgodzę na cc dziecko jest ważniejsze damy radę nie [emoji6][emoji4]
 
Ola 9090 używałam babydream i byłam zadowolona. W sumie nadal jestem. I będę w tym samym kapala małą. Są tanie i dobre. Jak będzie problem to dopiero na coś drozszego będę zmieniać.
 
reklama
Ola 9090 używałam babydream i byłam zadowolona. W sumie nadal jestem. I będę w tym samym kapala małą. Są tanie i dobre. Jak będzie problem to dopiero na coś drozszego będę zmieniać.

Majka2300
Ja rodzilam w praskim. Jestem bardzo zadowolona z pobytu i chodziłam do lekarza który tam pracuje. Niestety w pierwszej ciąży chodziłam do niego prywatnie i było ok, ale wyzyty co 2 tygodnie i on nie ma certyfikatu fmf, o którym nawet nie wspomni a za usg prenatalne będziesz płacić po 500 zł (a u lekarza z certyfikatem tylko 300) teraz chodziłam do niego na NFZ w przychodni to w ogóle się mną nie opiekował, miał Focha ze nie przychodzę prywatnie. Więc polecam ci Martyne Micek z tamtego szpitala (przyjmowała mój poród, ale nie wiem czy pracuje gdzieś w przychodni, na pewno ma prywatną praktykę) nie polecam bohdana dzwigaly
 
Do góry