reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

reklama
Ja bralam sobie dziecko z gondolka do kuchni, bez wozka. Pozniej zabieralam do pokoju. Szkoda mi bylo pieniedzy na taki koszyk, ktory nie sluzy dlugo.
Jestem tego samego zdania. My dostaliśmy kołyskę w prezencie. I wewnętrznie byłam zła. Bo łóżeczko stało puste...A w kołysce próbowaliśmy...no i jakoś do 2 czy 3 miesiąca tylko wytrzymałam. Dla mnie szkoda miejsca w mieszkaniu. Może jak ktoś ma dom...duży. ..to warto mieć miejscówke w różnych miejscach...choć znając życie ja i tak bym się nie skusiła
 
Bylam dzis na wizycie, polozna dotknela brzuch 2razy i juz wiedziala jak dziecko jest ulozone, gdzie przylozyc detektor...cudownie uslyszec znowu to szybkie pikanie, troche sie martwilam, bo ost prawie ruchow nie czulam, ale widac mam malego leniuszka ;)
Bylam dzis tez na łowach w antykwariacie[emoji16]:
1529424204272.jpg
 

Załączniki

  • 1529424204272.jpg
    1529424204272.jpg
    930,4 KB · Wyświetleń: 369
Któraś z Was pisała tu,ze miała zapalenie zatok. Obeszło się bez antybiotyku? Idę dziś do laryngologa. Jestem po nieprzespanej nocy. Prawa stronę twarzy mam obolała praktycznie cała (najbardziej martwi mnie ucho) i ta paskudna wydzielina z nosa...
Ja miałam zapalenie zatok i krtani i niestety brałam antybiotyk - Zinnat. Męczyłam się dwa tygodnie zanim zaczęłam brać żadne inhalacje i sinupret nie pomogły
 
Hej dziewczyny, ja ostatnio nawet nie mam kiedy nadrobić.. cały czas coś się dzieje teraz wreszcie chwila relaksu nad morzem i staram się nie zerkać w ogóle na telefon. Przed wyjazdem zaliczone połówkowe, wszystko super oprócz jasnej plamki na serduszku ale pani doktor mówi że tym się nie przejmować to nie wada i zapewne samo zniknie. 20+4 młody ważył 380g. Pozdrawiamy! Zobacz załącznik 868853Zobacz załącznik 868854
Gratuluję udanej wizyty i życzę miłego odpoczynku:)
 
Ja. Ale u mnie to było tak, że Sinupret przegonił mi obfity katar. Az nagle zaczęły boleć mnie dziąsła i padła hipoteza, że jednak mam zapalenie zatok szczękowych. Nie wiem, czy to prawda, może to jednak od zębów, ale tak czy siak jestem na Augmentinie od soboty wieczora i dopiero dzisiaj obudziłam się bez bólu.

Laryngolog mi powiedział, że mam zapalenie nerwu trójdzielnego twarzy. Leczenia właściwie nie ma dla kobiet w ciąży. Musze to przeczekac...
 
Laryngolog mi powiedział, że mam zapalenie nerwu trójdzielnego twarzy. Leczenia właściwie nie ma dla kobiet w ciąży. Musze to przeczekac...
Wspolczuje, kuzynka jak miala zapalenie nerwu w twarzy to mowila ze tragicznie przezyla mimo lekow. Ja kiedys mialam zapalenie jakiegos nerwu w gardle to tydzien antybiotyku a pozniej jeszcze przez dwa tygodnie smarowalam z zewnatrz naproxenem i dopiero przeszlo. Moze jest cos co moglabys tak miejscowo stosowac i co nie zaszkodzi dziecku?
 
reklama
Ja miałam zapalanie nerwu trójdzielnego w zeszłym roku. Zawialo mnie w pociągu. Szczerze współczuję. Dają wtedy taki lek amizepin ale jest bardzo silny i ja go nie brałam. Nie wiem, gdzie mieszkasz ale mi pomógł osteopatia i rehabilitant od stawu skroniowo zuchowowego, pomaga też akupunktura. Z tym że ja leczyłam się 4 miesiące i do tej pory czasem czuje jak np. Wieje mi klima w aucie w twarz. Muszę uważać na nawiewy. I niestety stres bardzo nasila ból.
Są też specjalne ćwiczenia, bardzo pomocne które pomagają. Na rozluźnienie mięsni twarzy. Ja cwiczylam 15 min dziennie.

Laryngolog mi powiedział, że mam zapalenie nerwu trójdzielnego twarzy. Leczenia właściwie nie ma dla kobiet w ciąży. Musze to przeczekac...
 
Do góry